reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
:):):biggrin2:
@iwo333 Powodzenia! [emoji106]Trzymam kciuki za Twoje kurczaki.

@AgaR90 Ale piękne śniadanie, zjadłabym ze smakiem! Też uwielbiam pływające żółtko!

@ginngerr7787 Jak było na monitoringu?

@YasminOya Witamy Ciebie z nami! [emoji256]Powodzenia. I Ciebie @Asia899!

@Mini12 Gratulacje! [emoji119]

@Jotka_Szczotka Już się nie mogę doczekać Twojego testowania! Jak Ty to i ja. Bo Polańczyk razem. Powodzenia, mocno trzymam kciuki za ||.

@ookatkaoo1993 Ja nie widzę, ale ja przyślepa jestem. Żeby już jutro były mocne i widoczne!

@Kasienka3b Ja też poległam ze słodyczami. Koleżanka miała urodziny i ciacho przyniosła do pracy. Od jutra...

@Velvetka Ale newsy dziewczyny! Szalejecie!
 
Jotka my tez planowali przed wakacjami.. Na spokojnie wakaxje z dzidzia z dziecmi spędzić hmm lubie byc zorganizowana lol no ale wntwj kwestii nie zawsze jak widac jest taknjak sie zaplanuje
 
reklama
Do góry