reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Beenka dziękuję, 30.10 mam zrobić betę.
Mocno trzymam kciuki kochana

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ja dzisiaj ze slodyczami, a w sumie snikers w pracy. Wiec bez gwiazdki.
Matko ile pozytywów! Cholernie Wam gratuluję.
A ja idę zdychać. Po 3 tygodniach bez nocki, właśnie jestem po pierwszej i idę na 2. Trzymajcie kciuki, żebym się nie przewrocila, jak na stojąco usnę. :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem 11 lat po cc i czuje blizne tzn. Jakby sznureczek pod skora byl tak tlumacE
W druga ciaze zaszlam w 1 cyklu po 3 latach. Rodzilam sn
W okolo mnostwo kobiet w moi. Otoczeniu po.cc zachodza/ly normalnie takze nie wiem. Mozna zbadac chyba ta blizne?


Wspieram:)
Wszystko inne zalicze ale slodkosci. Batoniki proteinowe.Ciasteczko codziebnie musze zjesc:)
Dla mnie waNe by omijac smieciowe zarcie. Wszystko co przetworzone z chemia. I napokje slodzone bo z nich dostarczacie mnostwo cukru.. Dlatego wole ciastko na to miejsce niz cole np. ( nie pijemy u mnie w domu zadnych napojow tego typu)

Czesto pieke. Gotujemy codzien


Kasienka3b

To wina rodzicow
Syn chodzil do szkoly w polsce zanim tu zjechalismy znow i spotykalam takie zachowanie niemal codziennie.
Teraz nie mamy tego problemu

Radze porozmawiac z rodzicami bo to oni sa bodzcem a jesli nic to nie pomoze zmienic przedszkole na zwykle.. Moze tez byc tak zebtamten xhlopiec taki ma charakter..
Moja znajoma nie smierdzi groszem a jej syn zaznacA ciagle co by to nie bylo ze jego lepsze.
Moj nie chcial sie z nim bawic ale ze czesto u nas bywal to. Nim ciagle rozmawialam i widze zenjest lepiej . dogaduja sie ale mimo wszystko xharakteru nie zmienie;)
Dziecko to bardzo przezywa i moze to sie odbic na jego samoocenie


Ookatlaoo juz pol roku jak zlikwidowalam cala elektronike... Wczesniej wyznaczalismy czas ale doszloam do wniosku ze to wiecej nerwo
Moje dzieci...zmiana TotalnA
W tamtym roku 2h dziennie. Mala spedzalam odrabiajac z nia prace domowa a dzis
Mala codziennie cYta ksiazki i te w domu i te zadane przez szkole. prace domowe odrabia od razu!!!. poprawila sie niemilosiernie i serce mi peka z radosci. Widze ten zapal z jej strony a nie..... To kiedy moge zagrac... Szczegolnie do meza bo ja to nieugieta
Syn zawsze byl bardzo dobry co do szKoly ale skonczyly sie napady nerwow! I spedza czas na dworze. I pomaga w czym moze.
Bywalo tak ze np. Mial wyzanczona 1h o 18 i juz nic innego nie zrobił do tej 18 tylko czekal nabuzowanyy podekscytowamy także niet niet niet ucielam to
Dzieci szyblo sie uZależniają i tracimy kontakt takze więcej dla mnoie to wyzadza szkod jak pozytku

Ja jestem.ZA!! i kazdemu tlumacze ale wszyscy jak ja kiedys mowia ze wyznaczaja czas ale ja wiem jak to bywa z tym wyznaczaniem
Zaznacze ze u mnie ps3 tablety 2 lata temu wprowadzone.

Zaspam dzis do pracym na 5 .jade zaraz ehhhh
Odnosnie blizny po CC to na USG wszystko ok. Nie mam zrostów i tak jak badał mi gin to też mówił że ładnie zagojone. Troche za duzo naczytalam sie rzeczy na necie i sie wkrecam :-D
Dzięki za odpowiedź :-)
 
Dzień dobry! Na Podhalu kolejny piękny dzień :)
Co do testów, to ja jestem z tych niecierpliwych, i najchętniej bym już zrobiła tydzień po owulacji, a potem wmawiala sobie, ze widzę drugą kreskę ;) ale postanowilam nie robic w tym miesiącu testow ani nie szukac na siłę objawow. Co ma być to będzie. Testowac będę ewentualnie w dzien @, 30 października.

Dziewczyny o co chodzi z tą kawą?
Nie wiem czy już ktoś odpisał na Twoje pytanie odnośnie kawy. Apka zacina mi się w telefonie i nie odczytam starszych wiadomości.
Kawa może mieć wpływ na zapłodnienie,że podobno utrudnienia w zagnieżdżeniu. Wpis sobie na kawa a zajście w ciążę. Wyświetli dużo artykułów. To jedna z używek jakby nie patrzeć...
Herbata też niedobra jest ,zawiera teinę i kofeinę ponoć też. Dobry zamiennik to herbatka owocowa,zielona, czy z czerwonokrzewu,poleca dla kobiet w ciąży.(w Lidlu dostępna)
 
Nie wiem czy już ktoś odpisał na Twoje pytanie odnośnie kawy. Apka zacina mi się w telefonie i nie odczytam starszych wiadomości.
Kawa może mieć wpływ na zapłodnienie,że podobno utrudnienia w zagnieżdżeniu. Wpis sobie na kawa a zajście w ciążę. Wyświetli dużo artykułów. To jedna z używek jakby nie patrzeć...
Herbata też niedobra jest ,zawiera teinę i kofeinę ponoć też. Dobry zamiennik to herbatka owocowa,zielona, czy z czerwonokrzewu,poleca dla kobiet w ciąży.(w Lidlu dostępna)
Dziękuję :) w sumie kawy sama dużo nie pije, jak coś to rozpuszczalna. Bylam ciekawa co Wy tak z tą kawą ;)

Spokojnej nocy Staraczki, dobranoc :*
 
reklama
Do góry