reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kurde wkurwi...łam sie. Zamowilam nie te testy owu co zawsze. Przyszly te gowniane, ktorych nie lubie. Zrobilam dzisiaj dwa- jeden z apteki, drugi ten dupiaty z tej samej probki moczu. Na aptecznym widoczna gołym okiem kreska (ale jeszcze nie pozytyw), na tym dupiatym ledwo cień!!! Ale jestem zla. Juteo kupie apteczne.
Laski a kiedys pisalyscie o jakis z rossmana. Ktore są ok? Bo.ostatnio patrzalam, to kilka rodzajow bylo.
 
A wam powiem, ze znowu się nie udało. Wszystko postępuje zgodnie z panem jak na @ także jeśli był jakiś cien nadziei to prysnął :) niby sobie odpuściłam ale zawsze w człowieku siedzi ta myśl „a może jednak?”
Nie jest mi przykro, zupełnie bo po 1wsze już nie chce dziecka :) po drugie to już się tak nastawiłam na te badania po nowym roku, ze już mi wszystko jedno! A następny cykl odpuszczam zupełnie :) muszę odsapnąć [emoji16]
 
A wam powiem, ze znowu się nie udało. Wszystko postępuje zgodnie z panem jak na @ także jeśli był jakiś cien nadziei to prysnął :) niby sobie odpuściłam ale zawsze w człowieku siedzi ta myśl „a może jednak?”
Nie jest mi przykro, zupełnie bo po 1wsze już nie chce dziecka :) po drugie to już się tak nastawiłam na te badania po nowym roku, ze już mi wszystko jedno! A następny cykl odpuszczam zupełnie :) muszę odsapnąć [emoji16]
Prawidlowo! Ja tez odpuszczam:)
 
reklama
Do góry