reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A nam dzisiaj wieczorem nie wyszło...takze zalamka[emoji26] czekam kurna caly miesiac na owulacje a jak test wychodzi to nagle niemoc u mojego... dam se chyba spokoj bo za dużo mnie to kosztuje...




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Skad ja to znam =(

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Mój syn jest z 28;) to byla ciężka ciąża. Całe lato się kulkalam z brzuchem;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam syna z 20 lipca więc podobnie [emoji23]
Chcieliśmy znów żeby udało się na lipiec :) to termin CC jakoś koło 24 lipca bym miała (wtedy miałam termin z synem) no ale niestety się nie udało :) za to ten cykl już był nasz :) trudno przemęcze :)
Bylebym nie wymiotowała pół ciąży jak z synem :( to cała resztę przeżyje :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam syna z 20 lipca więc podobnie [emoji23]
Chcieliśmy znów żeby udało się na lipiec :) to termin CC jakoś koło 24 lipca bym miała (wtedy miałam termin z synem) no ale niestety się nie udało :) za to ten cykl już był nasz :) trudno przemęcze :)
Bylebym nie wymiotowała pół ciąży jak z synem :( to cała resztę przeżyje :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To teraz jesteśmy odwrotne;) ty na sierpień ja na lipiec:)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry