reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Trzymam kciuki. Pociesze Cię jeszcze bardziej jeśli powiem ze za tydzień kończę 40 latJestem w 21 tc. A starsza Córeczka ma 2.5 roku. Amh miałam 1.4 3 lata temu wiec bez rewelacji....

To jesteś mój rocznik[emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam wrażenie że same ciążę obok mnie i strasznie mnie to doluje. Dzisiaj jadę na urodziny brata gdzie będą dwie ciężarne i już panikuje bo pewnie znowu będzie milion ukasliwych pytań "a kiedy Wy???!" Ohhh...
Zastanawialam się ostatnio czy faktycznie tyle ciąż dokoła czy poprostu ja zwracam na to bardziej uwagę.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tez ciagle ktoś w ciazy
 
Dziewczyny u mnie jakoś ten cykl słabo nawet nie mam ochoty na nic, ale kupiłam mojemu witami ki androvit plus i zażywa wiec zawsze to jakiś postęp i nadzieja ze może się uda ....
 
Ja byłam dzisiaj znowu u gina.. potwierdził ze owulacja była, pęcherzyki pięknie urosły i pękły. Czekamy.... chociaz po wynikach męza jakoś straciłam nadzieje.. przynajmniej na ten cykl.
 
Witajcie kobity!
Jakieś smutne te wpisy ostatniegłowy do góry, zaraz wiosna przyjdzie i bociany przyleca z Ghany!chcialam was jakoś pocieszyć. .dodam tylko ze mi się udało i przechodzilam w czasie starań wzloty i upadki dużo upadków.Ściskam serdecznie staraczki wszystkie!
 
reklama
Ja byłam dzisiaj znowu u gina.. potwierdził ze owulacja była, pęcherzyki pięknie urosły i pękły. Czekamy.... chociaz po wynikach męza jakoś straciłam nadzieje.. przynajmniej na ten cykl.
To problem jest u męża? A ty zażywa zazywasz coś? Twój mąż ma jakieś leki?
 
Do góry