reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ty, gdzie ty chciałaś uciekać?! Weź mnie nie strasz!! Nie ma kuwa żadnego uciekania! Bierzemy się do roboty i już! :)
Ja się wczoraj trochę zdołowałam, bo po tej wizycie u urologa mąż mi powiedział, ze lekarz znalazł mu żylaki powrózka nasiennego ale powiedział, żeby się nie martwić, ze jeden chłop na pięciu to ma, nie jest to nic groźnego. I w sumie nie zagłębialam sprawy, myśle sobie jeśli mam się nie martwić to się nie martwię. Ale wczoraj jak pierd***nięta wygooglowałam to!! [emoji57] i kuwa żałuje tego, bo oczywiście popadlam w paranoje! Dziś już trochę lepiej, bo myśląc długo o tym doszłam do w wniosku, ze rozsądnie zaufam lekarzowi, skoro mówi ze to nie groźne to chyba wie, co mówi. Nie? :)

O’Hara !!!Ty neta nie czytaj bo osiwiejesz[emoji2] wiosna idzie będą mlode[emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też jestem, ale chora znów. I przeprowadzamy się na większe mieszkanie ;) bo tu jednak z bąblem i że ja pracuję w domu nie zmieścimy się na dwóch pokojach

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Zazdroszczę przeprowadzki ja szukam mieszkania już z rok czasu chyba jesteśmy za bardzo wybredni ....albo te ceny powalajace
 
Dzisiaj 14 dpo wiec jakby miało coś wyjść to by już wyszło... następny pewnie tez stracony bo raczej męża nie będzie w czasie owulacji... Dzieki Dziewczyny za wsparcie [emoji8][emoji8][emoji8]
Ile km was dzieli w trakcie owulacji? Mój kiedyś przyjechał 400 km na seks i 400km wrócił ale wtedy się nie udało chyba przez moje wyrzuty sumienia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O’Hara !!!Ty neta nie czytaj bo osiwiejesz[emoji2] wiosna idzie będą mlode[emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Stary się dzisiaj umówił na 16.03 na badanie nasienia!! Boje się tylko, ze mu się dupa zepnie ze stresu, ze nie da rady [emoji57]
 
Ty, gdzie ty chciałaś uciekać?! Weź mnie nie strasz!! Nie ma kuwa żadnego uciekania! Bierzemy się do roboty i już! :)
Ja się wczoraj trochę zdołowałam, bo po tej wizycie u urologa mąż mi powiedział, ze lekarz znalazł mu żylaki powrózka nasiennego ale powiedział, żeby się nie martwić, ze jeden chłop na pięciu to ma, nie jest to nic groźnego. I w sumie nie zagłębialam sprawy, myśle sobie jeśli mam się nie martwić to się nie martwię. Ale wczoraj jak pierd***nięta wygooglowałam to!! [emoji57] i kuwa żałuje tego, bo oczywiście popadlam w paranoje! Dziś już trochę lepiej, bo myśląc długo o tym doszłam do w wniosku, ze rozsądnie zaufam lekarzowi, skoro mówi ze to nie groźne to chyba wie, co mówi. Nie? :)
Mój mąż też ma te żylaki tzn. Jeszcze w liceum miał zabieg ale wtedy strasznie to bolały teraz mi powróciły nic mu nie przeszkadzaj, wcześniej myśleliśmy że to jest przyczyną ze nie mogę zajść był u urologa na badaniu i powiedział że nie jest tak źle i miał rację
 
Hej dziewczynki:)
Co u Was? Jakies nowe pozytywne kreski?
Ja czekam cierpliwie na operacje ale niewiem czy dotrwam.
3 mam za Was kciuki:)
 
reklama
Do góry