reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zazdroszczę przeprowadzki ja szukam mieszkania już z rok czasu chyba jesteśmy za bardzo wybredni ....albo te ceny powalajace
My na razie wynajem ;)
Za 3-4 lata dom dopiero swój.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Witam w 29 dc... mój rekord!!! @ jeszcze nie ma a ja nie mam testu ciążowego tylko owulacyjny chyba jednak kupię ten ciążowy i jutro zrobię jak coś bo gin mówił, ze po dwóch dniach powinien być okres a tu już czwarty dzien cisza[emoji36] dla zasady siknelam na owulacyjny i wyszedł pozytywny[emoji14][emoji14][emoji14] wiem, ze to nic nie znaczy ale tak sobie tylko zatestowalam hobbystycznie[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam w 29 dc... mój rekord!!! @ jeszcze nie ma a ja nie mam testu ciążowego tylko owulacyjny chyba jednak kupię ten ciążowy i jutro zrobię jak coś bo gin mówił, ze po dwóch dniach powinien być okres a tu już czwarty dzien cisza[emoji36] dla zasady siknelam na owulacyjny i wyszedł pozytywny[emoji14][emoji14][emoji14] wiem, ze to nic nie znaczy ale tak sobie tylko zatestowalam hobbystycznie[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Podejrzana sprawa......
 
Witam w 29 dc... mój rekord!!! @ jeszcze nie ma a ja nie mam testu ciążowego tylko owulacyjny chyba jednak kupię ten ciążowy i jutro zrobię jak coś bo gin mówił, ze po dwóch dniach powinien być okres a tu już czwarty dzien cisza[emoji36] dla zasady siknelam na owulacyjny i wyszedł pozytywny[emoji14][emoji14][emoji14] wiem, ze to nic nie znaczy ale tak sobie tylko zatestowalam hobbystycznie[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No ale wyszedł Ci pozytywny, czy druga kreska jest słabsza od testowej?
 
Nie no dziewczyny ciąży raczej nie biorę pod uwagę tylko pewnie po tym duphastonie tak mi się poprzestawiało... O’Hara kreska testowa minimalnie jaśniejsza ,zreszta zależy od światła tak wiec owulacja coraz blizej[emoji104][emoji104][emoji104] Miałam dola, ze przez ten poślizg w marcu nie podzialamy bo mąż będzie musiał być na Mazurach ale on powiedział czym ja się martwię?!! Załatwię l4 i pojadę do niego!!! No i ma racje a co?!!! Ludzie ZUS oszukują i renty wyłudzają a ja nie mogę raz na lewo jechać dziecko robić????


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie no dziewczyny ciąży raczej nie biorę pod uwagę tylko pewnie po tym duphastonie tak mi się poprzestawiało... O’Hara kreska testowa minimalnie jaśniejsza ,zreszta zależy od światła tak wiec owulacja coraz blizej[emoji104][emoji104][emoji104] Miałam dola, ze przez ten poślizg w marcu nie podzialamy bo mąż będzie musiał być na Mazurach ale on powiedział czym ja się martwię?!! Załatwię l4 i pojadę do niego!!! No i ma racje a co?!!! Ludzie ZUS oszukują i renty wyłudzają a ja nie mogę raz na lewo jechać dziecko robić????


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Popieram dobry pomysł z L4
 
Do góry