reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny dzidziol ok!! Slyszalam serduszko! Nie wiadomo skad krwawienie. Leki zwiekszone, nakaz lezenia
To wspaniałe wieści gratuluje
Dzieki ale to chyba po tym duphastonie tak wariują mi hormony[emoji23] kupię sobie ten test i jeśli nie dostanę do jutra @ to zrobię rano[emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


3jgxskjo51j6485i.png
 
To wspaniałe wieści gratuluje



3jgxskjo51j6485i.png

Zaczarowana Kicia Gratulacje. Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo po tylu probach!!! A pamietam ze trzoche ich bylo. Wspaniale!!

Nie wiem czy ktoras.z.Was Mnie pamieta . dalam sobie wytchnienia od przesiadywania na forach by wciaz o tym nie myslec.. Przestalam sie ze soba cackac. Jedynie lykalam co moglam. Odcielam sie z dnia na dzien i postanowilam ze sie odezwe jak Nam sie uda.
Jestem 11/12dpo i dzis rano ujrzalam druga slaba rozowa kreseczke!!!
Test lh zrobilam i tez pozytywny

Przypomne ze to byl moj 7 cykl


Normalnie nie wierzę

I oczywiście Gratuluje zaciazonym kobietkom również:):):)
 
Ostatnia edycja:
Zaczarowana Kicia Gratulacje. Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo po tylu probach!!! A pamietam ze trzoche ich bylo. Wspaniale!!

Nie wiem czy ktoras.z.Was Mnie pamieta . dalam sobie wytchnienia od przesiadywania na forach by wciaz o tym nie myslec.. Przestalam sie ze soba cackac. Jedynie lykalam co moglam. Odcielam sie z dnia na dzien i postanowilam ze sie odezwe jak Nam sie uda.
Jestem 11/12dpo i dzis rano ujrzalam druga slaba rozowa kreseczke!!!
Test lh zrobilam i tez pozytywny

Przypomne ze to byl moj 7 cykl


Normalnie nie wierzę

I oczywiście Gratuluje zaciazonym kobietkom również:):):)
Kolejna, która udowadnia że jak się odpuści to w końcu wyjdzie :* gratulacje !!

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Kolejna, która udowadnia że jak się odpuści to w końcu wyjdzie :* gratulacje !!

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

moze przez brak tego stresu mi prolaktyna nie skakala ( nie robilam badan) haha smieje sie tylko:)
bedzie nasze 3 dziecie..... mamy juz parke 8 i 11 , teraz aby wszystko szlo dobrze!

bylam w PL z powodow rodzinnych i przy okazji zrobiilam badania w 5/6dpo .. progesteron piekny ,,16,300 ng ... wszystkie hormony jak tsh, ft3, ft4 ,fsh , testostern, ATPO itp , prolaktyna 18 ng w normie bo juz zaczelm myslec o tarczycy..estradiol ktory nachodzil na normy ciazowe , lh nawet zrobilam i bylo 18mUI jakos tak a wychodzilo ze powinno byc max 11 na ten czas hmmm
ale i tak sie nie nakrecalam bo roznie to u dziewczyn bylo a tu prosze , doczekalam sie;)))

mialam tez wizyte z ginekoloiem i mowila ze widzi jakis plyn, i ze owu byla z prawego.. zgadzaly sie moje bolesci z ta wiadomoscia

dziekuje kochana;*;*:*
 
Zaczarowana Kicia Gratulacje. Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo po tylu probach!!! A pamietam ze trzoche ich bylo. Wspaniale!!

Nie wiem czy ktoras.z.Was Mnie pamieta . dalam sobie wytchnienia od przesiadywania na forach by wciaz o tym nie myslec.. Przestalam sie ze soba cackac. Jedynie lykalam co moglam. Odcielam sie z dnia na dzien i postanowilam ze sie odezwe jak Nam sie uda.
Jestem 11/12dpo i dzis rano ujrzalam druga slaba rozowa kreseczke!!!
Test lh zrobilam i tez pozytywny

Przypomne ze to byl moj 7 cykl


Normalnie nie wierzę

I oczywiście Gratuluje zaciazonym kobietkom również:):):)
Jejku! No pewnie, że pamiętamy! Długo się zastanawiałyśmy, gdzie zniknęłaś i czy wrócisz!
Bardzo mocno gratuluję i cieszę się, że się Wam udało! :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@ONAONAONA, oczywiście, że pamiętamy. Serdeczne gratulacje dla Ciebie!!! [emoji7]

[emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119]
 
Do góry