reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A zakochanie z każdym dniem rośnie. Ja się tak bałam czy drugie pokocham tak mocno jak syna. Tym bardziej że ja jestem z nim mega emocjonalnie związana bo 15 miesięcy mieliśmy tylko samych siebie. Ale jak mi to ktoś powiedział: miłość nie dzieli się na dzieci, a z każdym dzieckiem mnoży. No i fakt :) jeszcze się nie urodziło, a kocham już tak samo mocno ;)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Ja dziś byłam na nowym mieszkaniu, coś tam podłogi pomyć i szafki. Od dziś Damian wszystko wozi. Na jutro urlop wziął. Żeby jutro już mieć wszystko z głowy. Idę pić kawę i zaraz po małego do przedszkola.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
1519639177-9a6e2d4fd3e774c7-aaaaaa.jpeg


Razem z kosmitą, który już nie wyglądają jak kosmita, wysyłamy ciążowe fluidy i życzymy samych dwóch kreseczek na testach [emoji4]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Jaki slodki hihi

Pamiętam jak sie doczekac każdego usg czy tez rosnacego brzuszka nie moglam a teraz byle 12tyg i czas moze zwolnic byle nacieszyc sie ile sie da tym stanem .. Niezawsze uslanym rozami:p
Ale jednak ma on swoje uroki:)


Wlasnie dzis daja mi popalic kochane wzdecia:/ najlepiej zamknelabym sie w zacisznym pokoju bo az wstyd
 
Witam w 2dniu cyklu, na 3 cykle przed rozpoczęciem starań. :) Z racji, że i tak czekam do maja ze staraniami, zdążyłam już trochę stracić zainteresowanie tematem. Do wczoraj. Pojechaliśmy do znajomych przywitać ich 6 tygodniową córeczkę. Jak nie chcecie się nakręcać polecam unikać wszelkich niemowlaków. :D I w ogóle dzieci i brzuchatych koleżanek. :D Bo kurde zapomnieć potem nie można!

@ONAONAONA pamiętamy i gratulujemy! Pamiętam nawet ostatni raz, jak pisałaś. Nakręcałyśmy się we dwie objawami i obie byłyśmy pewne, że jesteśmy w ciąży. Żadna z nas nie była. :p
 
@KatiNails to u Was już tak daleko z tym mieszkaniem? Kiedy się przeprowadzacie? :D

@ONAONAONA a idź pan w chu* z tymi wzdęciami. Już myślałam, że mi wszystko przeszło, a wczoraj mnie tak złapały, że brzuch jak w 6 miesiącu. Nie mam pojęcia, co może pomóc, ale oby szybko przeszło! :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ONAONAONA- gratuluję z całego serca [emoji8]

I tak jak mówiłam trzeba odpuścić forum. Mi też dzięki temu się udało.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobity! Ja się z wami żegnam. Dziękuje wam za wszystko, byłyście dla mnie wspaniałymi towarzyszkami ale niestety z każda porażka jest mi coraz ciężej i nie chcę fałszywie gratulować wam każdego pozytywu kiedy w rzeczywistości pęka ni serce. Na pewno wiecie o czym mówię.
Trzymajcie się kochane, niech moc będzie z wami!! [emoji123][emoji173]️[emoji8]
Też ucieklam z jedego forum bo mnie dziewczyny wkurzaly jedna po drugiej swoimi sukcesami a tu znalazłam jakoś to czego szukałam... Wiesz że będzie tu bardzo nudno bez Ciebie
 
@KatiNails to u Was już tak daleko z tym mieszkaniem? Kiedy się przeprowadzacie? :D

@ONAONAONA a idź pan w chu* z tymi wzdęciami. Już myślałam, że mi wszystko przeszło, a wczoraj mnie tak złapały, że brzuch jak w 6 miesiącu. Nie mam pojęcia, co może pomóc, ale oby szybko przeszło! :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przeprowadzamy się od dziś wieczorem stopniowo :) a czy zostaniemy tam jutro wieczorem czy 28 lutego czy 1 marca to jeszcze zobaczymy. Chciałabym jak najszybciej. Bo Aleks pójdzie do przedszkola, a ja mam czas to mieszkanie posprzątać jak już tu nic nie będzie. Dostaliśmy nówkę sztukę, pierwsi tu mieszkaliśmy to i porządek po sobie chce zostawić :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Kochana przeprowadzamy się od dziś wieczorem stopniowo :) a czy zostaniemy tam jutro wieczorem czy 28 lutego czy 1 marca to jeszcze zobaczymy. Chciałabym jak najszybciej. Bo Aleks pójdzie do przedszkola, a ja mam czas to mieszkanie posprzątać jak już tu nic nie będzie. Dostaliśmy nówkę sztukę, pierwsi tu mieszkaliśmy to i porządek po sobie chce zostawić :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
No jasne, to zrozumiałe. Ale super! Bardzo zwinnie Wam to poszło :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry