reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No to sie nudnosci zaczely chyba na dobre, wczoraj bardzo zle sie czulam jak tylko wrocilam z pracy poszlam sie polozyc i spalam od 19 do 22.30 no potem sie umylam i dalej spalam jak suseł do rana, dzisiaj czuje ze dalej mi niedobrze
 
reklama
No to sie nudnosci zaczely chyba na dobre, wczoraj bardzo zle sie czulam jak tylko wrocilam z pracy poszlam sie polozyc i spalam od 19 do 22.30 no potem sie umylam i dalej spalam jak suseł do rana, dzisiaj czuje ze dalej mi niedobrze

Powiem ci ze pare dni temu jeszcze mialam pare dni wyjetych z życiorysu..pracowalam i moze to pozwolilo mi jakos o tym nie myslec dramat
 
No to sie nudnosci zaczely chyba na dobre, wczoraj bardzo zle sie czulam jak tylko wrocilam z pracy poszlam sie polozyc i spalam od 19 do 22.30 no potem sie umylam i dalej spalam jak suseł do rana, dzisiaj czuje ze dalej mi niedobrze

A ja właśnie dziś zaczęłam schizowac z powodu tego mojego braku objawów, mdłości itp.
 
A ja właśnie dziś zaczęłam schizowac z powodu tego mojego braku objawów, mdłości itp.
Ania cieszę się [emoji23] poza tym mi owszem w pierwszej ciąży nudności zaczęły się od razu. Ale w tej dopiero coś kolo7tc. Także masz jeszcze czas na te nieprzyjemne dolegliwości [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania cieszę się [emoji23] poza tym mi owszem w pierwszej ciąży nudności zaczęły się od razu. Ale w tej dopiero coś kolo7tc. Także masz jeszcze czas na te nieprzyjemne dolegliwości [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wszystkie racjonalne wytłumaczenia rozumiem, ale natury panikary nie umiem zatrzymac[emoji12]moja mama przez cała ciąże tylko raz poczuła ze jej niedobrze, a pracowała aż do dnia porodu. Może to dziedziczne. Nie wiem.
 
reklama
Witam w 46 dc, 3dpo i 1d na luteinie. Ale mam po niej "trampka w gębie", masakra jakaś. Ale co, może być obrzydliwa, byleby pomogła.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry