reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie mowcie o mdlosciach bo ja umieram codziennie. A tak sie cieszylam ze nie mam... do 9tyg :( i zaczela sie masakra. Niech sie juz lepiej skoncza. A dzis przyszedl doopler i znalazlam serduszko
1521721832-604d3908fff2258f-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Nie mowcie o mdlosciach bo ja umieram codziennie. A tak sie cieszylam ze nie mam... do 9tyg :( i zaczela sie masakra. Niech sie juz lepiej skoncza. A dzis przyszedl doopler i znalazlam serduszko
1521721832-604d3908fff2258f-aaaaaa.jpeg
A nie bałaś się, że nie uda Ci się znaleźć serduszka i przez to byłby większy stres?
 
Nie mowcie o mdlosciach bo ja umieram codziennie. A tak sie cieszylam ze nie mam... do 9tyg :( i zaczela sie masakra. Niech sie juz lepiej skoncza. A dzis przyszedl doopler i znalazlam serduszko
1521721832-604d3908fff2258f-aaaaaa.jpeg
Ale ci Zazdroszcze!!!!!!!!!:) Ja dziś 24dc.. wczoraj oczywiscie nie wytrzymałam i zrobiłam test.. wynik oczywiscie ujemny ale czego tu sie spodziewac w 23 dniu cyklu ... głupia Ja oj Głupia... i cos mi sie wydaje ze jednak cieszyc sie w tym miesiacy nie bedę i zniknę z tąd na dobre pół roku :( Piersi jak mnie bolały po owulacji tak przestały... brzuszek boli mnie tylko z rana... jak juz sie rozruszam to przestaje.. jedyne co mi daje malutką nadzieje to śluz... na poczatu tygodnia miałam spory upław takiego twarozkowatego śluzu białego bez zapachu .. no i nie odczówam suchości w pochwie jak zazwyczaj na pare dni przed miesiaczka... ale to za pewne po prostu troszke inny cykl ... Dziewczyny ja chce dzidziusia!!!!!!:(
 
Asis tu w uk tanie, na ebay z zelem juz i przesylka zaplacilam 25 funtow za nowy oczywiscie ale ceny juz od 20 sie zaczynaja. W polsce wiem ze za nowy ponad 200zl wiec 2 razy tyle.
 
Ola nie, poprostu bralam to pod uwage ze moze nie byc jeszcze slychac :) ale na szczescie bardzo szybko udalo sie zlapac :)

Wczoraj zamowilam taki sam ..czekam do scanu ktory ma.byc ok 12 tyg choc w pn sie dowiem co i jak..na youtube jest pelno filmikow gdzie znajduja serduszko i w 7 tyg .jak rowniez instruuja gdzie szukac jakby byly problemy ... I sie skusilam :p
 
Ale ci Zazdroszcze!!!!!!!!!:) Ja dziś 24dc.. wczoraj oczywiscie nie wytrzymałam i zrobiłam test.. wynik oczywiscie ujemny ale czego tu sie spodziewac w 23 dniu cyklu ... głupia Ja oj Głupia... i cos mi sie wydaje ze jednak cieszyc sie w tym miesiacy nie bedę i zniknę z tąd na dobre pół roku :( Piersi jak mnie bolały po owulacji tak przestały... brzuszek boli mnie tylko z rana... jak juz sie rozruszam to przestaje.. jedyne co mi daje malutką nadzieje to śluz... na poczatu tygodnia miałam spory upław takiego twarozkowatego śluzu białego bez zapachu .. no i nie odczówam suchości w pochwie jak zazwyczaj na pare dni przed miesiaczka... ale to za pewne po prostu troszke inny cykl ... Dziewczyny ja chce dzidziusia!!!!!!:(

A wiesz ile mniej wiecej jestes po owu? Ja w kazdym wczesniejszym cyklu mialam mleczmy sluz do @ . czasem sporo..tym razem z kazdym dniem po ovu sluz gestnial ale nie przykuwal mojej uwagi. a 8 dnia wyciagnelam ze tak napisze grudkowaty! Rozwarstwiony kremowy...nigdy takiego nie mialam przy szyjce oO takze kolejny objaw mi sie przyplatal choc powiem ci ze malo siebie obserwowalam jak kiedys i bardzo sceptycznie do tego podchodzilam... Dzien wczesniej wieczorem umieralam na brzuszek... A 11dpo mialam bardzo wodnisty sluz..lalo.sie..i czulam naoliwienie..nie ze mokro..czuc ta roznice..zrobilam zwykly test i niby cos widzialam ale postawilam sie do pionu a 12dpo test pozytywny . hip hip hura
Takze ciekawa jestem bardzo czy mialas podobne zmiany wczesniej bo jesli nie... To moze to ten cykl??
 
reklama
A wiesz ile mniej wiecej jestes po owu? Ja w kazdym wczesniejszym cyklu mialam mleczmy sluz do @ . czasem sporo..tym razem z kazdym dniem po ovu sluz gestnial ale nie przykuwal mojej uwagi. a 8 dnia wyciagnelam ze tak napisze grudkowaty! Rozwarstwiony kremowy...nigdy takiego nie mialam przy szyjce oO takze kolejny objaw mi sie przyplatal choc powiem ci ze malo siebie obserwowalam jak kiedys i bardzo sceptycznie do tego podchodzilam... Dzien wczesniej wieczorem umieralam na brzuszek... A 11dpo mialam bardzo wodnisty sluz..lalo.sie..i czulam naoliwienie..nie ze mokro..czuc ta roznice..zrobilam zwykly test i niby cos widzialam ale postawilam sie do pionu a 12dpo test pozytywny . hip hip hura
Takze ciekawa jestem bardzo czy mialas podobne zmiany wczesniej bo jesli nie... To moze to ten cykl??


dzisiaj jestem około 10/11 dni po owu. Ten spory grudkowaty upław miałam 8/9 dnia po owu i od tego momentu nie odczówam żebym miała sucho w pochwie ciagle jest wilgotno. A prawdę mówiąć zazwyczaj te pare dni przed okresem mam bardzo sucho ... potem tak na 1/2 dni przed pojawiało sie sporo śluzu i potem miesiaczka...śluz to raczej słaby wyznacznik... Brzuch pobolewa mnie od 7/8 dnia po owu tak jak na miesiaczkę najbardziej rano jak sie budzę no i wieczorem jak już spoczne w łózku... aaa nie nakręcam sie z następnym testem czekam do dnia miesiaczki ... czyli do 27.03 :) -- planowo bo moje cykle wachaja sie od 27-29 dni. :)
 
Do góry