reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Oj teraz ma jeszcze dużo mniejsza :D moja tak skakała że dobrze musiał ją 'przyszpilić' żeby tętno sprawdzić czy dobre [emoji23][emoji23] bo mu tak uciekała. Najpierw główka z prawej strony była, a nagle w ciągu sekundy z lewej [emoji23] ja przez sekundę zgłupiałam [emoji23]
No moje sie obracalo pupka hehe i w strone usg :) lekarz musial poruszac brzuchem zeby zmienilo pozycje troche bo niechcialo wspolpracowac ;) i tak jakby odbijal sie nozkami od scianki :)
 
Hej, hej! Moja apka twierdzi, że za 5 dni zaczynam TEN cykl a za 9 TE dni! Emocje wracają, bo przerzuciłam się z lektury wczesnych ciężarówek na te na finiszu. Majówki i czerwcowki są całkiem aktywne i przyjemnie się je czyta. :)
 
Hej hej hej;p pamiętacie mnie jeszcze?;)

KatiNails- matko ale ta ciąża u ciebie zapitala:p gratulacje dziewczynki [emoji176] u nas też córka

Daga! Gratulacje rosnijscie zdrowo!

Kasienka3b! Cały czas podczytuje i trzymam kciuki za Ciebie wysyłam wirusy! [emoji176] [emoji176] [emoji256][emoji256][emoji256][emoji256]

Witam się! Ja dawno nie zaglądałam na forum;( dopiero nie dawno wróciłam na lipcowek, brak czasu dosłownie. Teraz mąż nie jeździ w delegacje to mam go trochę więcej;)


Co u nas? Rośniemy! Jutro zaczynamy 35 tydzień! Nie mogę uwierzyć!

Młoda daje znać o sobie tak strasznie że nie idzie tego nie odczuć, kopy są tak silne że nie raz zwijam się z bólu, najbardziej aktywne z moich dzieci;p i najbardziej uwaktywnia się w nocy;p

KatiNails- naprawdę masz spakowana już torbę? Matko ja jeszcze nie, ja dopiero wczoraj ogarnęłam ostatnie zamówienia na allegro i na Gemini ;p ciekawe czy u nas w Lidlu są jeszcze biustonosze do karmienia. Bo muszę coś kupić. A tak pozatym to chyba wszystko już w drodze;p

Remont skończony!
W końcu mam swoją sypialnię i ogarniam kącik dla małej [emoji7][emoji7][emoji7]

Muszę ściągnąć reklamę z szyby auta i chce sprzedać bo i tak stoi nieużywane a mamy dwa. To będzie akurat żeby kupić dzieciom rolety do pokoju bo te z veluxa licza sobie na poddasze na okna 380 zł od okna. No i mężowi się zapaliła czerwona lampka a może tak odrazu zrobimy jeszcze salon.;p to dałam mu warunek myj auto ściągaj naklejkę jak zmieścisz się w czasie do 10 czerwca to rób. Ja już mam dość syffu w domu[emoji31][emoji31][emoji31]
 
Hej hej hej;p pamiętacie mnie jeszcze?;)

KatiNails- matko ale ta ciąża u ciebie zapitala:p gratulacje dziewczynki [emoji176] u nas też córka

Daga! Gratulacje rosnijscie zdrowo!

Kasienka3b! Cały czas podczytuje i trzymam kciuki za Ciebie wysyłam wirusy! [emoji176] [emoji176] [emoji256][emoji256][emoji256][emoji256]

Witam się! Ja dawno nie zaglądałam na forum;( dopiero nie dawno wróciłam na lipcowek, brak czasu dosłownie. Teraz mąż nie jeździ w delegacje to mam go trochę więcej;)


Co u nas? Rośniemy! Jutro zaczynamy 35 tydzień! Nie mogę uwierzyć!

Młoda daje znać o sobie tak strasznie że nie idzie tego nie odczuć, kopy są tak silne że nie raz zwijam się z bólu, najbardziej aktywne z moich dzieci;p i najbardziej uwaktywnia się w nocy;p

KatiNails- naprawdę masz spakowana już torbę? Matko ja jeszcze nie, ja dopiero wczoraj ogarnęłam ostatnie zamówienia na allegro i na Gemini ;p ciekawe czy u nas w Lidlu są jeszcze biustonosze do karmienia. Bo muszę coś kupić. A tak pozatym to chyba wszystko już w drodze;p

Remont skończony!
W końcu mam swoją sypialnię i ogarniam kącik dla małej [emoji7][emoji7][emoji7]

Muszę ściągnąć reklamę z szyby auta i chce sprzedać bo i tak stoi nieużywane a mamy dwa. To będzie akurat żeby kupić dzieciom rolety do pokoju bo te z veluxa licza sobie na poddasze na okna 380 zł od okna. No i mężowi się zapaliła czerwona lampka a może tak odrazu zrobimy jeszcze salon.;p to dałam mu warunek myj auto ściągaj naklejkę jak zmieścisz się w czasie do 10 czerwca to rób. Ja już mam dość syffu w domu[emoji31][emoji31][emoji31]
Hehe Ty już lada chwila będziesz tulić małą :*
Tak ja juz spakowana po historiach ze skurczami :)
Chcieli mnie wtedy zatrzymać w szpitalu, ale ze mały gorączkował, a mi szyjka tfu tfu się nie skracała to odmówiłam hospitalizacji, ale tydzień czasu leżałam na lekach plackiem :)
Małą jeszcze mam bardzo nisko (z synem uczucie że zaraz wypadnie miałam na koniec ciąży, a nie od połowy ciąży) także wolałam się już spakować i w razie czego być przygotowanym a nie w stresie jeszcze o pakowaniu myśleć [emoji14]
 
Hehe Ty już lada chwila będziesz tulić małą :*
Tak ja juz spakowana po historiach ze skurczami :)
Chcieli mnie wtedy zatrzymać w szpitalu, ale ze mały gorączkował, a mi szyjka tfu tfu się nie skracała to odmówiłam hospitalizacji, ale tydzień czasu leżałam na lekach plackiem :)
Małą jeszcze mam bardzo nisko (z synem uczucie że zaraz wypadnie miałam na koniec ciąży, a nie od połowy ciąży) także wolałam się już spakować i w razie czego być przygotowanym a nie w stresie jeszcze o pakowaniu myśleć [emoji14]
Tak już się nie mogę doczekać. Chociaż ogarnia mnie strach im bliżej... Boje się jak cholera.;(
 
reklama
Tak już się nie mogę doczekać. Chociaż ogarnia mnie strach im bliżej... Boje się jak cholera.;(
Ile razy byśmy tego nie przechodziły to strach w takiej sytuacji to norma...
Ja się jeszcze nie stresuję. Tym bardziej że będę miała CC, ale podejrzewam że bliżej terminu też będę siała panikę.
Musimy się trzymać tego że pójdzie szybko i bezproblemowo :* trzymam za Was kciuki :*
 
Do góry