reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ile razy byśmy tego nie przechodziły to strach w takiej sytuacji to norma...
Ja się jeszcze nie stresuję. Tym bardziej że będę miała CC, ale podejrzewam że bliżej terminu też będę siała panikę.
Musimy się trzymać tego że pójdzie szybko i bezproblemowo :* trzymam za Was kciuki :*
Tak dokładnie. A ja się właśnie panicznie bboje że nie urodzę naturalnie i będą mnie kroic
 
reklama
Witam w 44dc. Byłam dzisiaj u mojego doktorka, miło się zaskoczyłam, bo w szpitalu bezpłatnie mnie przyjął. Okazało się, że owulacji nie ma, dostałam tym razem duphaston na wywołanie @ i clo na wywołanie jajeczkowania, narazie połowę dawki, żeby zobaczyć jak organizm zadziała. Pochwalił nasienie męża. Kazał się zgłosić między 12 a 13dniu następnego cyklu. Następny etap przede mną. I nowe nadzieje!
 
Witam w 44dc. Byłam dzisiaj u mojego doktorka, miło się zaskoczyłam, bo w szpitalu bezpłatnie mnie przyjął. Okazało się, że owulacji nie ma, dostałam tym razem duphaston na wywołanie @ i clo na wywołanie jajeczkowania, narazie połowę dawki, żeby zobaczyć jak organizm zadziała. Pochwalił nasienie męża. Kazał się zgłosić między 12 a 13dniu następnego cyklu. Następny etap przede mną. I nowe nadzieje!

Rany, współczuję takich długich cykli. Są wygodne, gdy się nie planuje ciąży ale teraz na pewno mocno irytują. Ja dziś mam 25dc i się już rozglądam za @ bo jestem już w terminie.
 
Tak już się nie mogę doczekać. Chociaż ogarnia mnie strach im bliżej... Boje się jak cholera.;(

Hej dziewczynki:):)

Okatkaoo bedzie dobrzeee ... Trzeba to przejsc i juz ! Wiec nie rozmyslaj o tym bo mozna sie niezle stresowac hehe
Jestes juz tak blisko..z chęcią bym sie z Tobą zamienila haha

Ja zaczelam 16 tydzien .... I czekam do 19 czerwca kiedy bede miec usg polowkowe aaaaaa sie doczekac nie moge ale pracując widze ze tydzien za tygodniem mi pedzi:))) dzis zrobiłam sobie wolny poranek na szybkie zakupy..musze dorwac jakies spodnie do pracy bo juz nie dam rady dluzej w nich chodzic i cos z kosmetykow.
Buzioleee
 
Hej dziewczynki:):)

Okatkaoo bedzie dobrzeee ... Trzeba to przejsc i juz ! Wiec nie rozmyslaj o tym bo mozna sie niezle stresowac hehe
Jestes juz tak blisko..z chęcią bym sie z Tobą zamienila haha

Ja zaczelam 16 tydzien .... I czekam do 19 czerwca kiedy bede miec usg polowkowe aaaaaa sie doczekac nie moge ale pracując widze ze tydzien za tygodniem mi pedzi:))) dzis zrobiłam sobie wolny poranek na szybkie zakupy..musze dorwac jakies spodnie do pracy bo juz nie dam rady dluzej w nich chodzic i cos z kosmetykow.
Buzioleee
No 16 tydzień kiedy do było. Chyba ten lepszy okres gdzie jeszcze nie było wielkiego brzuszka i się człowiek dobrze czuł;)
Ja dziś zaczęłam 35 tydzień;) nie możliwe tak ciężko w to uwierzyć że niedawno wklejalam zdjęcie swojego bladziocha a dziś mój bladzioch tak daje popalić matce że szok ;p
 
reklama
No 16 tydzień kiedy do było. Chyba ten lepszy okres gdzie jeszcze nie było wielkiego brzuszka i się człowiek dobrze czuł;)
Ja dziś zaczęłam 35 tydzień;) nie możliwe tak ciężko w to uwierzyć że niedawno wklejalam zdjęcie swojego bladziocha a dziś mój bladzioch tak daje popalić matce że szok ;p
Oby i mi tak zlecialo...ja sie ruchow doczekac nie moge a ty masz ich dosc zapewne..moj syn to stlukl mi zebra! He
Moze sie dowiem co bede miec a jak nie to pojde prywatnie:)
A imie juz wybrane?
 
Do góry