reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Oby i mi tak zlecialo...ja sie ruchow doczekac nie moge a ty masz ich dosc zapewne..moj syn to stlukl mi zebra! He
Moze sie dowiem co bede miec a jak nie to pojde prywatnie:)
A imie juz wybrane?
U nas miał być syn ale później okazało się że córka;)

Tak daliśmy starszej możliwość wybrania imienia dla siostry;) i nawet ładnie jej to wyszło;) mąż też nie protestował.;)

Eliza [emoji4] tak zdecydowała starsza siostra;)
 
reklama
U nas miał być syn ale później okazało się że córka;)

Tak daliśmy starszej możliwość wybrania imienia dla siostry;) i nawet ładnie jej to wyszło;) mąż też nie protestował.;)

Eliza [emoji4] tak zdecydowała starsza siostra;)

Piękne imie! Dla mnie córka trafila w 10:):)

No zobaczymy co tam u Nas sie wykluje hihi
 
Nadal czekam na 1dc! Moja apka też już widać stęskniona, bo plamienie oznaczyła jako 1dc. Mam dziś 29dc, średnia w tym roku wzrosła o 2 dni w porównaniu z zeszłym rokiem. Smuteczek. Staraczki, co tam u Was?
 
Nadal czekam na 1dc! Moja apka też już widać stęskniona, bo plamienie oznaczyła jako 1dc. Mam dziś 29dc, średnia w tym roku wzrosła o 2 dni w porównaniu z zeszłym rokiem. Smuteczek. Staraczki, co tam u Was?
Ja dzis test robilam i jeggo biel mnie porazila no i tez czekam na @:/
 
Widziałam, Kasia. I widziałam też, że dziewczyny przypuszczały, iż może być za wcześnie. Spodziewam się, że nie bardzo w to wierzysz ale jednak się zdarza. :)
Wiesz poki co jakos na luzie podchodze ze co ma byc to bedzie. @ narazie brak wiec jak nie pojawi sie do srody to powtorze test. A na staraczki 2018 juz nie wracasz?
 
reklama
Do góry