reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ufff ja już po.
Po krótce bóle zaczely sie 21.06 o 20tej, od 22 saczyly się wody i skurcze co 3min...
I tak juz do porządnego rozwarcia co 3min.
Dopiero o 10 rano 4cm i anestezjolog... ale uwaga, nie dość, ze wbijal mi cewnik 3 razy to znieczulenie nie zadzialalo[emoji19][emoji53] urodzilam o 15.25
Niestety krocza nie udalo się uratowac, przez grzybice w37tyg (doleczona!) Mam liczne obtarcia no i peklam niestety:( mlody duzy jak na pierwsze dziecko - 3920g, 57cm, glowka 37cm.
9pkt:)
Zobacz załącznik 870165
Wow gratulacje ! Duży synuś :* Niech rośnie zdrowo :*
A dla Ciebie gratulacje i wyrazy szacunku że dałaś radę takiego klocuszka urodzić ! :*
Ja nie dałam rady 3650 [emoji23]
 
reklama
Ufff ja już po.
Po krótce bóle zaczely sie 21.06 o 20tej, od 22 saczyly się wody i skurcze co 3min...
I tak juz do porządnego rozwarcia co 3min.
Dopiero o 10 rano 4cm i anestezjolog... ale uwaga, nie dość, ze wbijal mi cewnik 3 razy to znieczulenie nie zadzialalo[emoji19][emoji53] urodzilam o 15.25
Niestety krocza nie udalo się uratowac, przez grzybice w37tyg (doleczona!) Mam liczne obtarcia no i peklam niestety:( mlody duzy jak na pierwsze dziecko - 3920g, 57cm, glowka 37cm.
9pkt:)
Zobacz załącznik 870165
Piękny widok, cudny synuś, serdeczne gratulacje :)
 
Cześć Dziewczyny po dłuuugiej przerwie witam się z Wami serdecznie , chociaż nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie :D Aga gratulacje!!!! Cudny synuś :*
 
Ufff ja już po.
Po krótce bóle zaczely sie 21.06 o 20tej, od 22 saczyly się wody i skurcze co 3min...
I tak juz do porządnego rozwarcia co 3min.
Dopiero o 10 rano 4cm i anestezjolog... ale uwaga, nie dość, ze wbijal mi cewnik 3 razy to znieczulenie nie zadzialalo[emoji19][emoji53] urodzilam o 15.25
Niestety krocza nie udalo się uratowac, przez grzybice w37tyg (doleczona!) Mam liczne obtarcia no i peklam niestety:( mlody duzy jak na pierwsze dziecko - 3920g, 57cm, glowka 37cm.
9pkt:)
Zobacz załącznik 870165
To Cię wymordował bąbel! Dobrze, że już go masz po drugiej stronie brzuszka.
 
reklama
Ufff ja już po.
Po krótce bóle zaczely sie 21.06 o 20tej, od 22 saczyly się wody i skurcze co 3min...
I tak juz do porządnego rozwarcia co 3min.
Dopiero o 10 rano 4cm i anestezjolog... ale uwaga, nie dość, ze wbijal mi cewnik 3 razy to znieczulenie nie zadzialalo[emoji19][emoji53] urodzilam o 15.25
Niestety krocza nie udalo się uratowac, przez grzybice w37tyg (doleczona!) Mam liczne obtarcia no i peklam niestety:( mlody duzy jak na pierwsze dziecko - 3920g, 57cm, glowka 37cm.
9pkt:)
Zobacz załącznik 870165
Aga gratuluję! W końcu się doczekałas :) słodki synek [emoji173] Mówisz że to poważnie przez grzyba takie urazy? Aż mnie wystraszyłaś bo też w 36 tygodniu podczas leżenia w szpitalu leczyli mnie na grzyba...
 
Do góry