reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Trzymam kciuki żeby już wszystko było dobrze! Musi być [emoji3590]
W końcu każda nasza staraczka się doczeka [emoji7]
Ja może dołączę znów do grona staraczek za rok [emoji7] zobaczymy czy mój lekarz mi pozwoli :)
O to podobnie jak ja :D my planujemy zacząć starania w grudniu przyszłego roku :)
 
O to podobnie jak ja :D my planujemy zacząć starania w grudniu przyszłego roku :)
Tylko Ty chyba po sn a ja po cc i to drugie cięcie mam spie****** :( poprzednie było ok a cc na cito w 36tc bo duże ryzyko pęknięcia macicy. Nawet nie próbowali jakoś wstrzymać porodu.
Aleks wstrzymany w 35 tc. Urodził się koniec końców w terminie.
Maja się urodziła w 35 tc z terminu z om (faktyczny wiek ciąży 8 dni starsza więc ona na wypisie ma 36 tc, a ja na swoim 35) i mój gin mówi że duże prawdopodobieństwo że trzecia ciąża też się tak zakończy.
Także to że ja chcę tak szybko to i tak będzie mocno monitorowana ciąża nawet jeśli gin da zielone światło.
 
Tylko Ty chyba po sn a ja po cc i to drugie cięcie mam spie****** :( poprzednie było ok a cc na cito w 36tc bo duże ryzyko pęknięcia macicy. Nawet nie próbowali jakoś wstrzymać porodu.
Aleks wstrzymany w 35 tc. Urodził się koniec końców w terminie.
Maja się urodziła w 35 tc z terminu z om (faktyczny wiek ciąży 8 dni starsza więc ona na wypisie ma 36 tc, a ja na swoim 35) i mój gin mówi że duże prawdopodobieństwo że trzecia ciąża też się tak zakończy.
Także to że ja chcę tak szybko to i tak będzie mocno monitorowana ciąża nawet jeśli gin da zielone światło.
Tak ja sn i to dopiero była pierwsza ciąża.
 
Dziewczyny fajnie, że sie odzywacie.
U mnie ost byl prawie 2msc detoks od forum.
I choć jest kurewsko ciężko to nie odważe sie tutaj Wam marudzić i narzekać.
Jesteście dla mnie najsilniejszymi kobitkami pod słońcem [emoji123]
Podziwiam Waszą determinację i wytrwałość.
Kolejny rok za pasem a Wy dalej walczycie o swoje marzenia... oby się spełniły! Tego z całego serca Wam życzę [emoji173]
Screenshot_20181203-102921_Gallery.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181203-102921_Gallery.jpeg
    Screenshot_20181203-102921_Gallery.jpeg
    17,5 KB · Wyświetleń: 605
reklama
Do góry