reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Już leci 11 tydzień, ale ten czas zapiernicza. No to kciuki za prenatalne [emoji110] pewnie będzie się dało już określić płeć :) u mnie gin na normalnej wizycie określił w 11+3. Masz jakieś preferencje co do płci?

Marzy mi się chłopiec, głównie to dlatego ze mężowi się marzy a mnie jest wszystko jedno wiec marzę z nim :) i ogolnie jak sobie pomyśle, to wydaje mi się ze faceci maja lżej w życiu. Mniej się zamartwiają, żyją z dnia na dzień ;)
Natomiast jak się trafi dziewczynka, to tez jej nie oddamy ;)
 
reklama
A dzisiaj szukał, szukal i dopatrzył się jakiegoś małego krwiaka i mówi, ze to MOŻE stad te krwawienia. Widzę po nim, ze sam do końca nie zna przyczyny, widocznie taka moja natura. Dzisiaj mi pękło 10+3, 8.04 mam prenatalne :)
Pamietam właśnie Twoja bezobjawowa ciąże, człowiek co godzinę się zastanawia, czy oby na pewno jest w ciąży ;) a co do płci to nie wiem czy to jakaś reguła, bo z kolei znajoma teraz wchodzi w 3 trymestr, cały pierwszy wymiotowała jak kot, a tez chłopak :) no jeszcze trochę to się przekonamy ;)

O rany, jak dobrze liczę kończysz już 11 tydzień. Ten czas leci!

A to moje małe 3-tygodniowe cudo. Czarek, urodzony 7 marca. :) Mało płacze, mało śpi, dużo je, dużo krzyczy. :)

20190327_144946.jpg
 
O rany, jak dobrze liczę kończysz już 11 tydzień. Ten czas leci!

A to moje małe 3-tygodniowe cudo. Czarek, urodzony 7 marca. :) Mało płacze, mało śpi, dużo je, dużo krzyczy. :)

Zobacz załącznik 957783

Śliczny, gratuluje. Zazdroszczę wam, ze już macie ze sobą dzieciaczki. Dla mnie ta ciąża to jest jednak gehenna i raczej nie będę miło wspominać. Inaczej to sobie wyobrażałam :) Mam nadzieje, ze to się jeszcze zmieni.
 
Śliczny, gratuluje. Zazdroszczę wam, ze już macie ze sobą dzieciaczki. Dla mnie ta ciąża to jest jednak gehenna i raczej nie będę miło wspominać. Inaczej to sobie wyobrażałam :) Mam nadzieje, ze to się jeszcze zmieni.

Jak już się brzuch pojawi to będzie przyjemniej. Poznanie płci i zdjęcia usg twarzy dzieciątka. :) Teraz jest jeszcze sporo stresu ale im ciąża starsza tym bezpieczniejsza. Trzymam kciuki!
 
O'hara u mnie 35tc a dalej niekonczacy sie koszmar, takie uroki niestety. Ja zawsze twierdzilam ze generalnie pod wzgledem fizycznym jak i psychicznym (szczegolnie dla kobiet dlugo starajacych sie/po stratach) ciaza to tylko gorzki etap do osiagniecia pieknego celu. Ale sama w sobie piekna raczej nie jest.
 
O rany, jak dobrze liczę kończysz już 11 tydzień. Ten czas leci!

A to moje małe 3-tygodniowe cudo. Czarek, urodzony 7 marca. :) Mało płacze, mało śpi, dużo je, dużo krzyczy. :)

Zobacz załącznik 957783

Cudowny [emoji7][emoji7][emoji7] Tęskni mi się za takim noworodkiem malusim [emoji7]

@O’Hara kciuk nadal mocno zaciśnięty i czekamy na wieści o płci [emoji41]
 
reklama
Do góry