reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie dziewczyny co u was słychać? U mnie właściwie bez zmian dlatego nic nie pisze ...3 cykle naturalne po laparoskopi ciazy brak poten 2 cykle ovitrelle plus duphaston ciazy brak teraz kolejny cykl tym razem z lametta ....:( w każdym cyklu owulavja jest pecherzyk peka ciazy nie ma...
Pozdrawiam
 
reklama
Wszystko jest okej! Ale ulga ;) rośnie dobrze, serce bije, pappa wyszło dobrze, niskie ryzyka mimo wieku ;) no i wyglada na to, ze się sisor tam majda ;) lekarz mówi żeby się jeszcze nie nastawiać na 100% :) następna wizytę mam dopiero 29 maja! Masakra! Chciałabym to przespać ;)
 
Wszystko jest okej! Ale ulga ;) rośnie dobrze, serce bije, pappa wyszło dobrze, niskie ryzyka mimo wieku ;) no i wyglada na to, ze się sisor tam majda ;) lekarz mówi żeby się jeszcze nie nastawiać na 100% :) następna wizytę mam dopiero 29 maja! Masakra! Chciałabym to przespać ;)
Gratulacje! Czyli dobre miałaś przeczucie :D
Dopiero koniec maja!? Co tak długo? Ja miałam wizyty co 3 tygodnie a i tak to zawsze były najdłuższe 3 tygodnie.
 
Gratulacje! Czyli dobre miałaś przeczucie :D
Dopiero koniec maja!? Co tak długo? Ja miałam wizyty co 3 tygodnie a i tak to zawsze były najdłuższe 3 tygodnie.

No nie wiem, lekarz mówi, ze wszystko jest ok i nie ma potrzeby wcześniej robić usg, ewentualnie gdyby coś się działo to mam przyjść. Dziś jest 12+0, ciąża rozwija się prawidłowo 29.05 będzie 19+2 jak sobie policzyłam, czyli obiektywnie rzecz biorąc faktycznie nie ma sensu iść wcześniej, no chyba ze coś się będzie działo albo jak dostanę histerii i nie wytrzymam do 29, co jest bardzo prawdopodobne [emoji38]
 
Ogolnie to jest prywatny gabinet i mam tez wrażenie, ze nie chce mnie naciągać na wizyty i namawia tylko na te niezbędne :)
 
reklama
Do góry