reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Wesołych Świąt Dziewczyny [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
@lili78 wesolych ! Choć już po świętach
Kochane u mnie po staremu . Dr z InviMedu przepisał leki poprawiające morfologię nasienia i mimo wszystko proponuje nam spróbować z inseminacja jak tylko parametry trochę się poprawia . Sama nie wiem , mam mętlik w głowie . Niby nic nie tracimy i może warto spróbować . Nie jest to niewiadomo jaki koszt wiec zobaczymy . 10 maja robimy nowe badanie nasienia i pozostaje nam czekać .
@ohara jak się czujesz ?
Wszystkie Was ściskam i całuje !
 
Zobacz załącznik 960970

Oto jest książę przed wami ;) chciałabym już go wycałować [emoji16]
Jejku, to sie dzieje naprawdę tak trzymałam za Ciebie kciuki, myślę, że nie ja jedna.
Dziewczyny, wszystkie, które jeszcze czekają... nie poddawajcie się!
Ohara, życzę Ci, żeby do wizyty przeleciało, potem juz połowa i tylko będzie lepiej.
Coraz bliżej do wycałowania Księcia, jakże wyczekiwanego coś pięknego
Imiona jakieś Wam chodzą po głowie?:)
 
Jejku, to sie dzieje naprawdę tak trzymałam za Ciebie kciuki, myślę, że nie ja jedna.
Dziewczyny, wszystkie, które jeszcze czekają... nie poddawajcie się!
Ohara, życzę Ci, żeby do wizyty przeleciało, potem juz połowa i tylko będzie lepiej.
Coraz bliżej do wycałowania Księcia, jakże wyczekiwanego coś pięknego
Imiona jakieś Wam chodzą po głowie?:)

No dzieje się naprawdę, chociaż szczerze przyznam, ze jeszcze sama w to nie mogę uwierzyć, nieraz mi się wydaje, ze to sen i zaraz się obudzę [emoji16]
@marta_usssek czuję się bardzo dobrze, dzięki [emoji8] w zasadzie fizycznie to ja się czyję cały czas bardzo dobrze, ale w pierwszym trymestrze te krwawienia i plamienia niestety psychicznie dały mi popalić [emoji57] ale na szczęście dokładnie z końcem 12 tygodnia wszystko ustąpiło i jak na razie jest bardzo dobrze, wiec w końcu powolutku mogę się cieszyć tą ciąża [emoji7]
Wczoraj prawie cały czas na leżąco czułam coś dziwnego w okolicach pępka... niby trochę jak powietrze krążące w jelitach, niby trochę łaskotało i gołym okiem widać było jak brzuch się rusza [emoji33] myślicie, ze to możliwe ze w 14+5 już takie ekscesy? Czy bardziej jakaś rewolucja w jelitach, tudzież mięśni? [emoji848][emoji848]
Jeśli zaś chodzi o imię, to nie mam bladego pojęcia [emoji849] z mężem jeszcze nic nie rozmawialiśmy, czekamy na potwierdzenie płci na 100%, ale będzie to nie lada wyzwanie, bo nic mi się nie podoba [emoji33] ciężko będzie, no ale sprostamy i temu wyzwaniu ;)
No to tyle u mnie ;) a jak wasze pociechy się chowają? :)
A staraczki, jak postępy? Każda z was zasługuje na piękne dwie kreseczki!! Życzę wam z całego [emoji173]️ żeby w końcu zaskoczyło!!
 
No dzieje się naprawdę, chociaż szczerze przyznam, ze jeszcze sama w to nie mogę uwierzyć, nieraz mi się wydaje, ze to sen i zaraz się obudzę [emoji16]
@marta_usssek czuję się bardzo dobrze, dzięki [emoji8] w zasadzie fizycznie to ja się czyję cały czas bardzo dobrze, ale w pierwszym trymestrze te krwawienia i plamienia niestety psychicznie dały mi popalić [emoji57] ale na szczęście dokładnie z końcem 12 tygodnia wszystko ustąpiło i jak na razie jest bardzo dobrze, wiec w końcu powolutku mogę się cieszyć tą ciąża [emoji7]
Wczoraj prawie cały czas na leżąco czułam coś dziwnego w okolicach pępka... niby trochę jak powietrze krążące w jelitach, niby trochę łaskotało i gołym okiem widać było jak brzuch się rusza [emoji33] myślicie, ze to możliwe ze w 14+5 już takie ekscesy? Czy bardziej jakaś rewolucja w jelitach, tudzież mięśni? [emoji848][emoji848]
Jeśli zaś chodzi o imię, to nie mam bladego pojęcia [emoji849] z mężem jeszcze nic nie rozmawialiśmy, czekamy na potwierdzenie płci na 100%, ale będzie to nie lada wyzwanie, bo nic mi się nie podoba [emoji33] ciężko będzie, no ale sprostamy i temu wyzwaniu ;)
No to tyle u mnie ;) a jak wasze pociechy się chowają? :)
A staraczki, jak postępy? Każda z was zasługuje na piękne dwie kreseczki!! Życzę wam z całego [emoji173]️ żeby w końcu zaskoczyło!!
Ja już myślałam że w końcu się udało. Ale mam jakieś plamienia które pewnie się przeradza w strasznie opóźniona @ 9 maja jadę do Endo zobaczyć jakie wyniki moje wyszły po zbadaniu wszelkich hormonów i jeśli wyrazi zgodę to zdecyduje się na castagnus i może kapsułki z oleju z wiesiolka. Może to pomoże A w między czasie zapytam gin o monitoring cyklu oraz HSG bo nie miałam jeszcze robionego. Niestety ten cykl uznaje już za stracony. Ale daje sobie czas do końca roku ewentualnie do marca 2020roku. Mam nadzieję że się uda i będę mogła się z wami podzielić że jestem w ciąży w końcu. Narazie nic na to nie wskazuje.
 
reklama
Do góry