reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny, żyjecie? :)
Mam taką małą histerię... 15+5 i nic nie czuje, to normalne nie? Te drgania ostatnio to jednak były mięśnie, bo później to samo działo mi się w udzie, a chyba niemożliwa jest aż tak przeoczona pozamaciczna [emoji38]
Ogolnie to mam tylko leciuteńko zaokrąglony brzuch i to tez bardziej wieczorem niż rano...
Potrzebuję potwierdzenia, że to normalne [emoji16]
 
Dziewczyny, żyjecie? :)
Mam taką małą histerię... 15+5 i nic nie czuje, to normalne nie? Te drgania ostatnio to jednak były mięśnie, bo później to samo działo mi się w udzie, a chyba niemożliwa jest aż tak przeoczona pozamaciczna [emoji38]
Ogolnie to mam tylko leciuteńko zaokrąglony brzuch i to tez bardziej wieczorem niż rano...
Potrzebuję potwierdzenia, że to normalne [emoji16]

Kochana, normalne. Ja miałam lekko widoczny brzuch dopiero w 28tc a pierwsze delikatne ruchy poczułam w 17tc [emoji106] Wszystko przed Tobą [emoji3590]

Tęsknie za tym czasem, ale zgodnie z umową czekam na Was na czerwiec 2020 [emoji16]
 
Kochana, normalne. Ja miałam lekko widoczny brzuch dopiero w 28tc a pierwsze delikatne ruchy poczułam w 17tc [emoji106] Wszystko przed Tobą [emoji3590]

Tęsknie za tym czasem, ale zgodnie z umową czekam na Was na czerwiec 2020 [emoji16]

Tak myślałam, ze to normalne ale ze się lubię czymś pozamartwiać, to tak sobie wymyślam ;) ale jeszcze chwila mam nadzieje i zacznie się ten łatwiejszy i przyjemniejszy okres ciąży ;)
 
Tak myślałam, ze to normalne ale ze się lubię czymś pozamartwiać, to tak sobie wymyślam ;) ale jeszcze chwila mam nadzieje i zacznie się ten łatwiejszy i przyjemniejszy okres ciąży ;)

Wiem, też tak miałam... a potem się zamartwiasz innymi rzeczami [emoji28][emoji28][emoji28] Czy kupa ma dobry kolor? A konsystencja? I czy wielkość też dobra [emoji23] Czy zjadł wystarczająco? I ile w ogóle zjadł jak na cycu? Czy ta plamka na ciele to alergia? A może atopowe zapalenie skóry? Dlaczego kapie mu z nosa trzeci dzień? Czy waga dobra? Może za chudy? Albo za gruby? Dlaczego się jeszcze nie obraca? Za szybko siedzi. Dlaczego nie siedzi? Może to ząbki? Czy to gorączka?


No ja ci mówię... walnij sobie soczek i relaksik.
 
Wiem, też tak miałam... a potem się zamartwiasz innymi rzeczami [emoji28][emoji28][emoji28] Czy kupa ma dobry kolor? A konsystencja? I czy wielkość też dobra [emoji23] Czy zjadł wystarczająco? I ile w ogóle zjadł jak na cycu? Czy ta plamka na ciele to alergia? A może atopowe zapalenie skóry? Dlaczego kapie mu z nosa trzeci dzień? Czy waga dobra? Może za chudy? Albo za gruby? Dlaczego się jeszcze nie obraca? Za szybko siedzi. Dlaczego nie siedzi? Może to ząbki? Czy to gorączka?


No ja ci mówię... walnij sobie soczek i relaksik.

I obawiam się, ze tak już będziemy miały do końca życia [emoji28][emoji28][emoji28]
Cóż wiec... wasze zdrowie
IMG_0170.JPG

[emoji16][emoji16]
 
Wiem, też tak miałam... a potem się zamartwiasz innymi rzeczami [emoji28][emoji28][emoji28] Czy kupa ma dobry kolor? A konsystencja? I czy wielkość też dobra [emoji23] Czy zjadł wystarczająco? I ile w ogóle zjadł jak na cycu? Czy ta plamka na ciele to alergia? A może atopowe zapalenie skóry? Dlaczego kapie mu z nosa trzeci dzień? Czy waga dobra? Może za chudy? Albo za gruby? Dlaczego się jeszcze nie obraca? Za szybko siedzi. Dlaczego nie siedzi? Może to ząbki? Czy to gorączka?


No ja ci mówię... walnij sobie soczek i relaksik.
Oo to to! To jest jakaś paranoja [emoji29] [emoji23]
 
Dziewczyny, żyjecie? :)
Mam taką małą histerię... 15+5 i nic nie czuje, to normalne nie? Te drgania ostatnio to jednak były mięśnie, bo później to samo działo mi się w udzie, a chyba niemożliwa jest aż tak przeoczona pozamaciczna [emoji38]
Ogolnie to mam tylko leciuteńko zaokrąglony brzuch i to tez bardziej wieczorem niż rano...
Potrzebuję potwierdzenia, że to normalne [emoji16]
Pewnie że normalne, ja pierwszego kopniaka poczułam w 18+3 akurat w tłusty czwartek jak jadłam paczka z nadzieniem o smaku adwokatowym [emoji23]
A drgania to może niedobór magnezu?
 
Pewnie że normalne, ja pierwszego kopniaka poczułam w 18+3 akurat w tłusty czwartek jak jadłam paczka z nadzieniem o smaku adwokatowym [emoji23]
A drgania to może niedobór magnezu?

Niby biorę konskie dawki magnezu, wiec chyba jest ok :)
Od dzisiaj będę zajadać paczki z nadzieniem adwokatowym!! [emoji16][emoji16]
 
reklama
Niby biorę konskie dawki magnezu, wiec chyba jest ok :)
Od dzisiaj będę zajadać paczki z nadzieniem adwokatowym!! [emoji16][emoji16]
A jak jest ułożony? Bo Leo był twarzą w moje wnętrzności i tam mnie tez kopał, więc na początku jak jeszcze miał dużo miejsca, to rzadko kiedy coś czułam :) później za to walił mnie tak po żebrach, że mi tchu brakowało. (wszystkie zdjęcia z usg to jego kręgosłup[emoji23]. A płeć poznalam w 7msc, taka łajza była.)
Ale żeby nie było! Nie odciągam Cię od pączków! [emoji23]
 
Do góry