reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Chodziło mi o to że na początek w 62 najprawdopodobniej będzie się topil :)
No Aleks wyszedł pół kg cięższy niż na usg po tym jak akcja się zaczęła, a Majka pół kg lżejsza [emoji23] więc o tyłek rozbic te pomiary.
W trzeciej ciąży obiecałam sobie ze będzie mi interesować czy przybiera, bo końcowa waga to i tak się po porodzie okaże. Tym bardziej że u mnie to były różnice po pół kg więc jak na noworodka spora różnica
Pisałaś, żeby ostrożnie kupować 62, bo twoja córka nie ponosiła, bo zrobiło się zimno. Wiec wywnioskowałam, ze masz na myśli letnią odzież, wiec sprecyzowałam, że letniej nie będę kupować i chodziło mi o to, ze skoro mamy przed sobą cała zimę na chwile obecna bezpiecznie jest kupować 62, bo to na bank ponosi, a jeśli chodzi o 56, to tak jak napisałam w pierwszym poście, na razie nie kupię, dopiero na ostatnia chwilę w zależności jak będzie rósł [emoji28]
 
reklama
Dzięki Ola [emoji8]
A jeśli chodzi o płeć, to ja tez chce samych chłopaków ;) jakoś wydaje mi się, ze nie nadaje się na matkę dla córki hehe, wiadomo ze jakby było trzeba to sprostam, ale jeśli miałabym wybierać, to stawiam na męska płeć ;) będę męczyła synowe w przyszłości [emoji38]
Załączam aktualne zdjęcia royal baby [emoji16]
Zobacz załącznik 979679
No piękny jest! Już się nie mogę doczekać :)

Nie powiem wam, co mój mąż myślał, ze jest na pierwszym zdjęciu tam gdzie jest kość udowa i kolanko... [emoji23]
Hahaha

Jeszcze 143 dni :)
Wczoraj chciałam cos kupić już za wszelka cenę, ale się zawiodłam kurczę, bo teraz wszystko z krótkim rękawkiem, z długim same ochłapy, a na co mi krótki rękawek w październiku [emoji57] i tak sobie patrzyłam na te ubranka na 56 i nie będę chyba takich kupować na razie, co? Mi to się w rękach takie maciupeńkie wydawało, jak na wcześniaka [emoji28] mysle, żeby na razie kupować na 62 najmniejsze, a później zobaczymy jak będzie rósł, jak będzie drobniutki to ewentualnie na ostatnia chwile kupię trochę tego na 56, co radzicie? :)
Ja bym kupiła kilka na 56. Mój miał 55 cm i 3900g a nawet w 56 się topił. Jednak te dzieciaczki na początku są takie jakby przygarbione i drobne.
 
Nie powiem wam, co mój mąż myślał, ze jest na pierwszym zdjęciu tam gdzie jest kość udowa i kolanko... [emoji23]
A nie mieliśmy tu podobnej rozmowy przy pierwszym zdjęciu z usg? Więc COŚ jest na rzeczy [emoji23]
Od razu wiedziałam, że będzie chłopak! Gratulacje! Teraz wybieraj imię dla naszego Royal baby [emoji3590]
 
O’Hara, zaszalej i kup 56, 62, 68... ale więcej większych. Body i pajace, bo w pierwszych miesiącach to najlepiej się sprawdza.

Miłych zakupów wyprawkowych [emoji16] Zazdroszczę!
 
A nie mieliśmy tu podobnej rozmowy przy pierwszym zdjęciu z usg? Więc COŚ jest na rzeczy [emoji23]
Od razu wiedziałam, że będzie chłopak! Gratulacje! Teraz wybieraj imię dla naszego Royal baby [emoji3590]

Ja polecam nieśmiało Gustavo. A na drugim miejscu Leo oczywiście [emoji16][emoji106] A już najlepiej Gustavo Leo Royal Baby.
 
Ja polecam nieśmiało Gustavo. A na drugim miejscu Leo oczywiście [emoji16][emoji106] A już najlepiej Gustavo Leo Royal Baby.
O, o! Brzmi majestatycznie! Zgadzam się!
Nie wiem jak u Ciebie, ale mi przez te wszystkie posty o dwóch kreskach, usg, wyprawkach itp to mi się zachciało przesunąć starania 2020 na już! [emoji23][emoji23][emoji23]
 
O, o! Brzmi majestatycznie! Zgadzam się!
Nie wiem jak u Ciebie, ale mi przez te wszystkie posty o dwóch kreskach, usg, wyprawkach itp to mi się zachciało przesunąć starania 2020 na już! [emoji23][emoji23][emoji23]

Właśnie, mi też!!! W pracy ostatnio byłam, wchodzę i się rozglądam i myślę... a w dupkę jeża, nie wracam [emoji38] Wczoraj do Marcina mówię, że chcę trójkę [emoji38] Tylko ja mam 36 lat, nie wiem, kiedy to machnę [emoji16]
 
reklama
Właśnie, mi też!!! W pracy ostatnio byłam, wchodzę i się rozglądam i mówię... a w dupkę jeża, nie wracam [emoji38] Wczoraj do Marcina mówię, że chcę trójkę [emoji38] Tylko ja mam 36 lat, nie wiem, kiedy to machnę [emoji16]
Proponuję już, od razu. Moja kuzynka postanowiła w tamtym tygodniu, że machnie jeszcze 2 (najlepiej to 3, w sumie) do 40. Też ma 36 i dziecko 10 msc. Jej mąż do tej pory nie wyszedł z szoku [emoji23] ale najważniejsze to stawiać sobie cele [emoji23]
 
Do góry