reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Tak sobie myślę, wspominam czasy z przed ciąży, jak ja lubiłam upały, opalać się, a teraz jak sobie pomyślę, że mam w upał iść np do sklepu na piechotę to mi słabo. A Tobie to współczuję tych transparentnych upałów. Ale z dwojga złego to chyba wolę upał z dzieckiem w brzuchu, bo jak się Krzycho urodził, miał może z miesiąc przyszła taka fala po 30 z kawałkiem to ja nie wiedziałam co z tym dzieckiem zrobić, żeby nie płakał, zsypany cały w potówkach w samej pieluszce spał.
A to Ci zazdroszczę jak chłodniej, u mnie jest dramat, temperatura rzadko schodzi poniżej 30, a w tym tyg daje po 40 stopni, już pomijając ciążę, kto normalny znosi takie temperatury? w zeszłym roku tez tak było i cierpiałam tak samo jak i bez ciąży ;) globalne ocieplenie sprawiło, ze nienawidzę lata. To już jest tortura a nie lato! Boje się, ze młodemu się jajka ugotują [emoji16] no a tak to spoko, został mi jeszcze tydzień pracy!! Jak to zleci?! [emoji28][emoji28] już mi się nie chce teraz, trochę mi już ciąża ciąży, może żeby było chłodniej to by było lżej :)
A co do pracy to mi się dzisiaj śniło, że po 12 latach stażu pracy mnie wywalili, bo była redukcja etatów. [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
 
A poza tym się pochwalę. USG prenatalne w najlepszym porządku, PAPPA też. Niskie ryzyko wad genetycznych. Dwie ręce, dwie nogi, brzuszek, głowa i nos, wszystko na swoim miejscu. I chyba siurasek.
20190726_135227~2.jpeg
20190726_135548~2.jpeg
20190726_135533~2.jpeg
20190726_141532~2.jpeg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No niby coś tam się podoba, ale będzie ciężko. Jak lekarz na przyszłych usg potwierdzi płeć to dopiero się tą sprawą zajmę. Ja w ogóle jakoś tak obok trochę tej ciąży jestem, tzn jednego dnia załatwiam wanienkę, bo na olx jest za 8 zł i mi się podoba, a drugiego jak wpadnę do pepco i są body za 5 zł to na mnie wrażenia nie robią, a powinny bo okazja i coś mogłabym dokupić. Byłam ostatnio i nawet nie przejrzałam, a idę buszować w ciuchach dla starszaka.
Twierdzę, że jeszcze ze wszystkim zdążę.
@Velvetka Cudo!!! [emoji7][emoji7][emoji7] Wspaniale, że wszystkie badania w porządku [emoji106] Macie już imię?
 
No niby coś tam się podoba, ale będzie ciężko. Jak lekarz na przyszłych usg potwierdzi płeć to dopiero się tą sprawą zajmę. Ja w ogóle jakoś tak obok trochę tej ciąży jestem, tzn jednego dnia załatwiam wanienkę, bo na olx jest za 8 zł i mi się podoba, a drugiego jak wpadnę do pepco i są body za 5 zł to na mnie wrażenia nie robią, a powinny bo okazja i coś mogłabym dokupić. Byłam ostatnio i nawet nie przejrzałam, a idę buszować w ciuchach dla starszaka.
Twierdzę, że jeszcze ze wszystkim zdążę.

No pewnie, ja tez jeszcze nie mam wybranego imienia tak na 100%, ciagle się wahamy :) w ogole nic jeszcze nie mam oprócz kilku ciuchów :) mysle jednak, ze powoli trzeba się trochę spiąć w moim przypadku ;)
 
No pewnie, ja tez jeszcze nie mam wybranego imienia tak na 100%, ciagle się wahamy :) w ogole nic jeszcze nie mam oprócz kilku ciuchów :) mysle jednak, ze powoli trzeba się trochę spiąć w moim przypadku ;)
No w Twoim to przypadku to dupkę spinaj i rób listę. Ja mam wszystko, a co zabraknie się dokupi lub ludzie przyniosą.
 
No w Twoim to przypadku to dupkę spinaj i rób listę. Ja mam wszystko, a co zabraknie się dokupi lub ludzie przyniosą.

Eeee nie robię żadnej listy, mam w planie kupić najpotrzebniejsze czyli kosmetykę, wanienkę, wózek, łóżeczko i jeszcze trochę ciuszków a reszta to wyjdzie w praniu, co się okaże ze potrzeba to się dokupi :)
Najbardziej się nie mogę doczekać aż kupimy wózek, ale to dopiero we wrześniu, pewnie będę nim hasać po chacie jak nienormalna [emoji23]
 
reklama
Eeee nie robię żadnej listy, mam w planie kupić najpotrzebniejsze czyli kosmetykę, wanienkę, wózek, łóżeczko i jeszcze trochę ciuszków a reszta to wyjdzie w praniu, co się okaże ze potrzeba to się dokupi :)
Najbardziej się nie mogę doczekać aż kupimy wózek, ale to dopiero we wrześniu, pewnie będę nim hasać po chacie jak nienormalna [emoji23]
Pamiętam jak któraś się nie mogła doczekać aż będzie dziecko w wózku wozić i yorka wpakowała i po chałupie woziła.
 
Do góry