reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No właśnie taki mam plan. A myślałam, ze mnie wyobraźnia ponosi, a tu jednak Super Beenka potwierdza, ze jednak można!! [emoji123][emoji122]
Jasne że można, ja nie byłam taka szybka jak Beenka, mnie zajęło to od odejścia wód 4,5h ale na porodówce minęły te godziny nie wiem kiedy, czas wtedy leci bardzo.
Mam jedną radę, jak już Cię przewiozą na salę to nie kozacz z samodzielnym pójściem do łazienki, ja poszłam sama, nim doszłam do kilka razy musiałam się chwytać wszystkiego dookoła bo miałam takie mroczki przed oczami a jak już wracałam to pierdykłam na podłogę nawet nie wiem kiedy i nie wiem też ile tak leżałam ale chyba to była chwila bo jak walnelam głową w podłogę to chyba wróciła mi przytomność, więc nie polecam.
 
Jejku. Ależ macie wspomnienia. Ja nie lubię być pacjentem w szpitalu, wystarczy, że jestem pracownikiem i mi się zac tak okropnie dluzylo. Eh. A też szybko pyklo. Tam 2godzinki z hakiem :)
 
Jejku. Ależ macie wspomnienia. Ja nie lubię być pacjentem w szpitalu, wystarczy, że jestem pracownikiem i mi się zac tak okropnie dluzylo. Eh. A też szybko pyklo. Tam 2godzinki z hakiem :)

Gratulacje kochana!!wspaniałe wieści czytam:) . nie wiem czy mnie pamiętasz ze staraczek:) zaszlam w 7 cyklu ..chyba 4miesiace po Olaaa7..jutro mój skarb kończy 11 miesiecy aaaaa
 
reklama
Do góry