reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witamy się! Już po połówkowych, 10 palców u rąk, nogi na miejscu, oczy, żołądek, śledziona i nerki na miejscu, serducho i płucka są. Dziąsła widziałam, zajęczej wargi nie ma, móżdżek się rozwija, kręgosłup też ok. Pępowina trójżylna, wody pod dostatkiem. Czyli wszystko tak jak ma być. Waga ok 290g. Matce już w bebechach grzebie. Chłop jak się patrzy!
20190919_175652.jpeg
20190919_175612(0).jpeg
 
reklama
Witamy się! Już po połówkowych, 10 palców u rąk, nogi na miejscu, oczy, żołądek, śledziona i nerki na miejscu, serducho i płucka są. Dziąsła widziałam, zajęczej wargi nie ma, móżdżek się rozwija, kręgosłup też ok. Pępowina trójżylna, wody pod dostatkiem. Czyli wszystko tak jak ma być. Waga ok 290g. Matce już w bebechach grzebie. Chłop jak się patrzy!Zobacz załącznik 1024257Zobacz załącznik 1024258

Boski [emoji7] to na kiedy masz termin?
 
Witamy się! Już po połówkowych, 10 palców u rąk, nogi na miejscu, oczy, żołądek, śledziona i nerki na miejscu, serducho i płucka są. Dziąsła widziałam, zajęczej wargi nie ma, móżdżek się rozwija, kręgosłup też ok. Pępowina trójżylna, wody pod dostatkiem. Czyli wszystko tak jak ma być. Waga ok 290g. Matce już w bebechach grzebie. Chłop jak się patrzy!Zobacz załącznik 1024257Zobacz załącznik 1024258

Cudowny [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Witamy się! Już po połówkowych, 10 palców u rąk, nogi na miejscu, oczy, żołądek, śledziona i nerki na miejscu, serducho i płucka są. Dziąsła widziałam, zajęczej wargi nie ma, móżdżek się rozwija, kręgosłup też ok. Pępowina trójżylna, wody pod dostatkiem. Czyli wszystko tak jak ma być. Waga ok 290g. Matce już w bebechach grzebie. Chłop jak się patrzy!Zobacz załącznik 1024257Zobacz załącznik 1024258
Super :) gratulacje
 
Hej dziewczyny. Ja po dzisiejszym usg juz troche sie otrzaslam. Dzidzia zdrowa, zoladek, nerki, serduszko cacy, wazy 390g. Lezy sobie juz glowkowo. Giry ma dlugie. Lozysko na przedniej scianie pepowina trojnaczyniowa. Płci nie znam nadal. Takie mialo lapki i lozki skrzyzowane i sie zaslanialo, ze kaplica. Pani dr. Niby mignal siusiak, ale to rownie dobrzy moglabyc pepiwina. To samo slyszalam przy synu, z tym ze pan dr przy nim wtozyl dziewczynkę, ale jednak cos mignelo, jednak mogla to byc pepowina, ktora okazala sie finalnie siurakiem. Eh te moje gnoje mnie doswiadczaja od samego poczatku jesli chodzi o poziom cierpliwosci., xP cóż myslalam ze rozwine sie z zakupami ubrankowymi a tu lipa. :p musze kase odkladac poprostu. Fotek ciekawych nie mam tylko kosc udowa, łeb i brzuch nic godnego pokazania :D
 
reklama
Do góry