reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@O'Hara urodziłaś już bo taka cisza? :D

Bingo!! ;) 30.09 o godzinie 2:03 na świat przyszło moje największe szczęście! Trochę mu się pospieszyło, ale wszystko jest ok. Musi tylko nabrać masy, taka moja pchełka jak na razie. Ważył 2380. Zakochana jestem po uszy dziewczyny, nie ma świata poza nim [emoji7]
IMG_0712.JPG
 
reklama
Bingo!! ;) 30.09 o godzinie 2:03 na świat przyszło moje największe szczęście! Trochę mu się pospieszyło, ale wszystko jest ok. Musi tylko nabrać masy, taka moja pchełka jak na razie. Ważył 2380. Zakochana jestem po uszy dziewczyny, nie ma świata poza nim [emoji7]
Zobacz załącznik 1030918
Ja cię kręcę!!!!!!! Jest nasze Royal Baby ! Super, tak się cieszę że wszystko ok. Opowiadaj szczegóły :D jakie imię wybraliście? Jak się czujecie? Jak poród? Przesłodki!!!! [Emoji7] gratuluję serdecznie :*
 
Bingo!! ;) 30.09 o godzinie 2:03 na świat przyszło moje największe szczęście! Trochę mu się pospieszyło, ale wszystko jest ok. Musi tylko nabrać masy, taka moja pchełka jak na razie. Ważył 2380. Zakochana jestem po uszy dziewczyny, nie ma świata poza nim [emoji7]
Zobacz załącznik 1030918

Yuuuuhuuuu!!! Gratulacje ogromne!!! Wszystkie wrześniowe chłopaki są super, wiem, bo sama mam takich dwóch [emoji4] Cudowny jest mały okruszek [emoji7] Jak się czujecie? Jakie imię? Jak poród? Jak pierwszy tydzień macierzyństwa?

Bardzo się cieszę [emoji3590]
 
Yuuuuhuuuu!!! Gratulacje ogromne!!! Wszystkie wrześniowe chłopaki są super, wiem, bo sama mam takich dwóch [emoji4] Cudowny jest mały okruszek [emoji7] Jak się czujecie? Jakie imię? Jak poród? Jak pierwszy tydzień macierzyństwa?

Bardzo się cieszę [emoji3590]
Zgadzam sie, że wrześniowe chłopaki są fajne :) mój małż jest wrześniowy :D
 
Yuuuuhuuuu!!! Gratulacje ogromne!!! Wszystkie wrześniowe chłopaki są super, wiem, bo sama mam takich dwóch [emoji4] Cudowny jest mały okruszek [emoji7] Jak się czujecie? Jakie imię? Jak poród? Jak pierwszy tydzień macierzyństwa?

Bardzo się cieszę [emoji3590]

Tez mam teraz dwóch wrześniowych! :)
No co wam dużo gadać, porod... no w tym wypadku dupę urywalo hehe, no nie było dramatu, w sobotę wieczorem odeszły mi wody, jak na filmach ;) zero boli i jeszcze tak się zastanawiałam czy w ogole jechać na pogotowie [emoji38] w tym wypadku konsultacja z dr Google okazała się pomocna, kazał jak najszybciej jechać na pogotowie, tak tez zrobiłam i dobrze, bo musieli mi szybko jakiś antybiotyk profilaktycznie podać, no niby tak się robi jak odchodzą wody a nie ma skurczy :) no i dawali mi 24h aż się samo zacznie, jakby nie to wywoływanie, ale na szczęście Samo się rozkręciło w niedziele. No miałam kryzys i myślałam i samobójstwie, jak o 1 w nocy już miałam skurcz za skurczem a położna do mnie, ze dopiero 5,6 cm, masakra!! Ale na szczęście za pół h było już pełne rozwarcie i o 2 Riccardo zmiłowal się i wyskoczył na świat ;) powtórzyłabym to ;) miałam mega wsparcie, długo nie mogliśmy się zdecydować czy mąż będzie przy porodzie, czy nie. Na koniec był i nie wyobrażam sobie inaczej, on raczej tez! Mysle, ze to zawiązało mdzy nami jeszcze większa więź. No i położna! Anioł! Normalnie trafił mi się aniol!
Ja się czuje już dobrze, Rychu tez nie wyglada jakby mu było zle :) w piątek się wyżyliśmy i było 2305, dzisiaj wazy 2475 [emoji16] apetycik dopisuje, z tym ze niestety muszę odciągać i podawać z butli, bo mam za duże suty na jego maleńka buźkę i nie radzi sobie, ale nasza pielęgniara mnie uspokaja, ze na pewno załapie za kilka dni.
No... tak to było... :)
 
Bingo!! ;) 30.09 o godzinie 2:03 na świat przyszło moje największe szczęście! Trochę mu się pospieszyło, ale wszystko jest ok. Musi tylko nabrać masy, taka moja pchełka jak na razie. Ważył 2380. Zakochana jestem po uszy dziewczyny, nie ma świata poza nim [emoji7]
Zobacz załącznik 1030918
Wielkie gratulacje! Żeby się zdrowo chował! :D
 
Royal Baby już na świecie!!! Że też jeszcze w gazetach nie piszą! Śliczna pchełka! Urośnie szybciutko i będziesz miała co chrupać!
Bingo!! ;) 30.09 o godzinie 2:03 na świat przyszło moje największe szczęście! Trochę mu się pospieszyło, ale wszystko jest ok. Musi tylko nabrać masy, taka moja pchełka jak na razie. Ważył 2380. Zakochana jestem po uszy dziewczyny, nie ma świata poza nim [emoji7]
Zobacz załącznik 1030918
 
reklama
@O’Hara Cudownie [emoji7][emoji7][emoji7] Cieszcie się sobą, rób miliony zdjęć i filmów, bo ten okruszek szybko wyrośnie i będziesz tęsknić bardzo za tą kruszynką.

@olaaa7 A jak Twoje starania?

@Jotka_Szczotka Czekam na udko [emoji23] Kiedy następne badanie? Bo ciekawa jestem, czy tam coś dynda między nogami.
 
Do góry