reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@O’Hara Cudownie [emoji7][emoji7][emoji7] Cieszcie się sobą, rób miliony zdjęć i filmów, bo ten okruszek szybko wyrośnie i będziesz tęsknić bardzo za tą kruszynką.

@olaaa7 A jak Twoje starania?

@Jotka_Szczotka Czekam na udko [emoji23] Kiedy następne badanie? Bo ciekawa jestem, czy tam coś dynda między nogami.
Dzięki że pytasz :) strzelamy na ślepo [emoji23] dalej nie mam okresu po odstawieniu anty. Leci już 10 tydzień i cisza. Idę do gina 21 października, zobaczę co powie, a nóż będzie jakaś niespodzianka na USG :D
 
reklama
@O’Hara Cudownie [emoji7][emoji7][emoji7] Cieszcie się sobą, rób miliony zdjęć i filmów, bo ten okruszek szybko wyrośnie i będziesz tęsknić bardzo za tą kruszynką.

@olaaa7 A jak Twoje starania?

@Jotka_Szczotka Czekam na udko [emoji23] Kiedy następne badanie? Bo ciekawa jestem, czy tam coś dynda między nogami.
Ja juz zapomnialam o tym udku. Zadko zagladam na forum bo mnie denerwuje ulanska fantazja niektorych ciezarnych :p a ja nerwowa jestem poprostu. Zapisalam sie na dodatkowe usg n 24.10 do innego lekarza :p na lepszy sprzecior.
 
@Beenka udko dla Ciebie :)
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1570552592024.jpeg
 
Gratulacje cudny [emoji176][emoji176][emoji177][emoji176][emoji177][emoji176][emoji7][emoji3059][emoji7][emoji3059][emoji7][emoji177][emoji176][emoji7][emoji177][emoji3059][emoji7][emoji179][emoji178][emoji175][emoji179][emoji178][emoji2956][emoji2956][emoji178][emoji179]
Bingo!! ;) 30.09 o godzinie 2:03 na świat przyszło moje największe szczęście! Trochę mu się pospieszyło, ale wszystko jest ok. Musi tylko nabrać masy, taka moja pchełka jak na razie. Ważył 2380. Zakochana jestem po uszy dziewczyny, nie ma świata poza nim [emoji7]
Zobacz załącznik 1030918
 
@O'Hara kochana! Gratulacje! Cudne nasze Royal Baby! Ile przed terminem wyskoczył?
Leo też miał problem ze zamieszczeniem sutka w buzi i też nie miał siły ssać tak mocno. Mi pomogły nakładki (dość kontrowersyjny temat wśród doradców latkacyjnyxh [emoji16]) bo zaciumkal kilka razy, mleko zaczęło napływać i było mu tak dużo łatwiej.
W ogóle jakbym czytała o swoim porodzie. Myślałam, że już umieram a Pani do mnie, że o! Mamy 6 cm rozwarcia. Myślałam, że zacznę płakać [emoji23]
 
@O'Hara kochana! Gratulacje! Cudne nasze Royal Baby! Ile przed terminem wyskoczył?
Leo też miał problem ze zamieszczeniem sutka w buzi i też nie miał siły ssać tak mocno. Mi pomogły nakładki (dość kontrowersyjny temat wśród doradców latkacyjnyxh [emoji16]) bo zaciumkal kilka razy, mleko zaczęło napływać i było mu tak dużo łatwiej.
W ogóle jakbym czytała o swoim porodzie. Myślałam, że już umieram a Pani do mnie, że o! Mamy 6 cm rozwarcia. Myślałam, że zacznę płakać [emoji23]

3 tygodnie przed terminem, 37+0, ma napisane borderline, ale nie jest wcześniakiem ;) a z nakładkami tez próbowaliśmy i lipa, trochę jestem zdesperowana, bo urwanie ch... trochę z tym odciaganiem mleka. No wiadomo, przeżyjemy, ale mam nadzieje ze to nie potrwa długo :)
 
Dzięki że pytasz :) strzelamy na ślepo [emoji23] dalej nie mam okresu po odstawieniu anty. Leci już 10 tydzień i cisza. Idę do gina 21 października, zobaczę co powie, a nóż będzie jakaś niespodzianka na USG :D

To by była niespodzianka! Trzymam kciuki [emoji256]

Ja juz zapomnialam o tym udku. Zadko zagladam na forum bo mnie denerwuje ulanska fantazja niektorych ciezarnych :p a ja nerwowa jestem poprostu. Zapisalam sie na dodatkowe usg n 24.10 do innego lekarza :p na lepszy sprzecior.

Od razu dawaj nam znać, czy coś tam dynda [emoji4] Chociaż udko zgrabne na dziewczynę.

@O'Hara Jak tam mąż w roli taty? Zakochany? [emoji7]
 
To by była niespodzianka! Trzymam kciuki [emoji256]



Od razu dawaj nam znać, czy coś tam dynda [emoji4] Chociaż udko zgrabne na dziewczynę.

@O'Hara Jak tam mąż w roli taty? Zakochany? [emoji7]

Mąż oszalał, wiedziałam ze będzie miłość ale nie aż taka ;) już na porodówce jak dostał dziecko na ręce to miał wszystko inne (łącznie ze mną [emoji38]) głęboko w d... :) jak przecinał pępowinę to mało nogi młodemu nie uciął, taki był przejęty [emoji28]
 
reklama
Mąż oszalał, wiedziałam ze będzie miłość ale nie aż taka ;) już na porodówce jak dostał dziecko na ręce to miał wszystko inne (łącznie ze mną [emoji38]) głęboko w d... :) jak przecinał pępowinę to mało nogi młodemu nie uciął, taki był przejęty [emoji28]
To kiedy drugie? :D
A mój ostatnio mnie trochę rozczarował. Byłam pewna że jeśli będziemy mieli drugie dziecko to on będzie też przy porodzie a on mi mówi że mało co nie zemdlał, że dla niego to za dużo. Smutno mi się zrobiło. Nie wyobrażam sobie nie być przy porodzie, przecież to jedyna szansa żeby zobaczyć dziecko dopiero co urodzone, dziwne jest dla mnie przyjęcie na gotowe. Zobaczymy może jeszcze zmieni zdanie, bo później jak go o to pytałam to widziałam że się łamie bo wie że sama boje się tam być. Jednak lepiej jak ktoś ma oko na całą sytuację.
 
Do góry