reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

IMG_3499.JPG


Dziewczyny dawno mnie tu nie było [emoji846] jakieś 2 lata kiedy urodził się Franuś[emoji846] dzisiaj robiłam test i wyszedł pozytywnie [emoji846] czy są tu mamusie 2020 a może konkretnie na czerwiec
 
reklama
Ja w weekend się dowiem czy będę 2020 ale pewnie lipiec :)
Gratulacje!

To trzymam kciuki i czekamy! [emoji256][emoji256]
Dziewczyny, ja niedoświadczona matka histeryczka potrzebuję porady. Ostatni kupal był w nocy, jakieś 10/8 h temu, widzę ze się pręży i wysila ale nic z tego nie wynika, nie wyglada za to jakby się zle czuł. Pytanie moje jest następujące, cierpliwie czekam bo praktycznie nic się poważnego nie dzieje, czy dzwonię na 112? [emoji848]
 
To trzymam kciuki i czekamy! [emoji256][emoji256]
Dziewczyny, ja niedoświadczona matka histeryczka potrzebuję porady. Ostatni kupal był w nocy, jakieś 10/8 h temu, widzę ze się pręży i wysila ale nic z tego nie wynika, nie wyglada za to jakby się zle czuł. Pytanie moje jest następujące, cierpliwie czekam bo praktycznie nic się poważnego nie dzieje, czy dzwonię na 112? [emoji848]
A karmisz go tylko piersią czy mm? Mnie położna i pediatra mówiły że przy kp kupa może być raz na kilka dni, bo u nas tak właśnie było
 
A karmisz go tylko piersią czy mm? Mnie położna i pediatra mówiły że przy kp kupa może być raz na kilka dni, bo u nas tak właśnie było

Tylko piersią go karmie, właśnie Google tez mówi, ze dzieci karmione piersią raczej nie cierpią na zaparcia, a jak nie wali kupy tzn, ze po prostu wchłonął wszystko, tylko ze do tej pory walił kupę średnio raz na 3h, dlatego histeryzuje [emoji28] ale pewnie jest na takim etapie jeszcze, ze z każdym dniem wszystko będzie się diametralnie zmieniać :)
 
reklama
O'Hara warto miec w domu czopki glicerynowe dla bobasa. Zmiast dzwonic na 112 w skrajnych chwilach mini czopasa zaaplikowac. Krzywdy sie tym nie zrobi, a moze pomoc. Raczej pomoze napewno. Mozesz sie skonsultowac z lekarzem jeszcze z tym. Moje dziecko zarlo cyca i kiedys nie sralo 8dni.wtedy ten czopek ogarnal takie spostoszenie ze dupa czysciutka i wiecej sie nie korkowalo.
 
Do góry