reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ze tak polecę klasykiem... ten cykl będzie wasz! [emoji851]
U mnie trochę desperacja z karmieniem... siedzieliśmy dzisiaj 3h w poradni, 3 piguły i ja próbowaliśmy na różne możliwe sposoby, a Rychu się rozleniwił i chce tylko butle [emoji19] na koniec się poryczałam. Szkoda by mi było karmić go modyfikowanym, ale na dłuższa metę już tak nie dam rady, wykańcza mnie trochę to odciąganie mleka (średnio 8 razy dziennie po 20 minut), nie mamy ani czasu ani możliwości żeby choćby wyjść z domu na dłużej niż 2h. No nic, na szczęście mam wsparcie w tej poradni, jutro tam wracamy i dalej będziemy walczyć [emoji123] Forza Rysiek! [emoji123]
No za to dobra wiadomość jest taka, ze mamy 3300kg [emoji28] @Beenka chcesz pogłaskać Buddę po brzuszku? [emoji28]
nie poddawaj sie! Zalapie moj 3miwsiace jadl przwz nakladki. Po 3miesiacach juz mnir od nich suty krwawily, i zaczelam uczyc go bez nakladek wylam z nim on z glodu ja z bolu ale zalapal po 2tygodniach bp jiz bym mega glodny i karmilismy sie jeszcze ponad rok :) nie daj sie. Nauczy sie. Siadaj i wkladaj suta, przeglodzisz vedzie kombinowal, dla zarcia zrobi wszyatko. Tylko Ty sie nie daj.
Pm
 
reklama
nie poddawaj sie! Zalapie moj 3miwsiace jadl przwz nakladki. Po 3miesiacach juz mnir od nich suty krwawily, i zaczelam uczyc go bez nakladek wylam z nim on z glodu ja z bolu ale zalapal po 2tygodniach bp jiz bym mega glodny i karmilismy sie jeszcze ponad rok :) nie daj sie. Nauczy sie. Siadaj i wkladaj suta, przeglodzisz vedzie kombinowal, dla zarcia zrobi wszyatko. Tylko Ty sie nie daj.
Pm

No nie dam rady tak na sile, bidulek rozryczal mi się aż się zanosił, kończy się ze obydwoje płaczemy ‍♀️
Jutro mamy próbować z tym cudem:
IMG_0887.JPG

Matko bosko, zawsze pod górkę ;)
 
No nie dam rady tak na sile, bidulek rozryczal mi się aż się zanosił, kończy się ze obydwoje płaczemy ‍♀️
Jutro mamy próbować z tym cudem:
Zobacz załącznik 1036766
Matko bosko, zawsze pod górkę ;)
Kochana zobacz ile już przeszłaś ! Jak bardzo mieliście pod górkę żeby w ogóle się udało, teraz już może być tylko lepiej :)
 
No nie dam rady tak na sile, bidulek rozryczal mi się aż się zanosił, kończy się ze obydwoje płaczemy ‍[emoji3601]
Jutro mamy próbować z tym cudem:
Zobacz załącznik 1036766
Matko bosko, zawsze pod górkę ;)

Waga super! Chyba produkujesz samą śmietanę [emoji16] Z chęcią bym pogłaskała mały brzuszek. Trzymam kciuki za karmienie. Jakiej butelki używasz?
 
Waga super! Chyba produkujesz samą śmietanę [emoji16] Z chęcią bym pogłaskała mały brzuszek. Trzymam kciuki za karmienie. Jakiej butelki używasz?

A tą mam:
IMG_0891.JPG

Na początku używaliśmy tej:
IMG_0892.JPG

Ale w poradni mi powiedziano, ze ta rozleniwia go jeszcze bardziej.
Polecasz coś innego?
 
A tą mam:
Zobacz załącznik 1036928
Na początku używaliśmy tej:
Zobacz załącznik 1036929
Ale w poradni mi powiedziano, ze ta rozleniwia go jeszcze bardziej.
Polecasz coś innego?

Tak, wymień butelkę na Medela Calma. Na początku mały może nie umieć z niej pić i się denerwować, ale nie poddawaj się i próbujcie. Żeby z niej pić młody musi utworzyć podciśnienie, taki sam mechanizm jak picie z piersi, ale łatwiej będzie mu złapać smoczek. I jednocześnie próbuj z piersią. Jak załapie butelkę, to potem powinien się przestawić na pierś. Nie poddawajcie się, uda Wam się [emoji8]

Ta rureczka też wam powinna pomóc.

To ta:

IMG_3340.jpg


https://www.medela.pl/dla-mam-karmiacych-piersia/produkty/karmienie/calma
 
Tak, wymień butelkę na Medela Calma. Na początku mały może nie umieć z niej pić i się denerwować, ale nie poddawaj się i próbujcie. Żeby z niej pić młody musi utworzyć podciśnienie, taki sam mechanizm jak picie z piersi, ale łatwiej będzie mu złapać smoczek. I jednocześnie próbuj z piersią. Jak załapie butelkę, to potem powinien się przestawić na pierś. Nie poddawajcie się, uda Wam się [emoji8]

Ta rureczka też wam powinna pomóc.

To ta:

Zobacz załącznik 1036930

https://www.medela.pl/dla-mam-karmiacych-piersia/produkty/karmienie/calma

Ok, zamówiłam odrazu :) będziemy próbować, dzięki [emoji8]
 
No nie dam rady tak na sile, bidulek rozryczal mi się aż się zanosił, kończy się ze obydwoje płaczemy ‍♀
Jutro mamy próbować z tym cudem:
Zobacz załącznik 1036766
Matko bosko, zawsze pod górkę ;)
Wielokrotnie ryczalam razem z dzieckiem. Obwinialam sie o wszystko.. Ze jestem zepsuta i takie tam, ale niczego nie żałuję teraz. Nawet tych lez. No nie jest to cholera łatwe. Ale naprawdw warte kazdej proby. :) trzymam kciuki :*
 
@O'Hara ja karmiłam butelką, bo młody nie chciał jeść z piersi, bo najpierw był karmiony sondą, później butelką i trudno mu było załapać pierś szczególnie jak był bardzo głodny i się denerwował. Ale jak dałam mu z butelki i jeszcze był głodny to go próbowałam piersią dokarmiać i prawie załapał, ale musiałam dostać zastrzyki i koniec z kamieniem piersią, ale było blisko. Może też go w wolnej chwili spróbuj przystawiać na dojedzenie.
 
reklama
@O'Hara ja karmiłam butelką, bo młody nie chciał jeść z piersi, bo najpierw był karmiony sondą, później butelką i trudno mu było załapać pierś szczególnie jak był bardzo głodny i się denerwował. Ale jak dałam mu z butelki i jeszcze był głodny to go próbowałam piersią dokarmiać i prawie załapał, ale musiałam dostać zastrzyki i koniec z kamieniem piersią, ale było blisko. Może też go w wolnej chwili spróbuj przystawiać na dojedzenie.

Próbowaliśmy w każdym stadium głodu :) dzisiaj zrobił postęp, bo przyssal się, ale z nakładka i rurka [emoji28] no jakby nie było, to jest jakiś postęp, bo do wczoraj nie chciał w ogole się odwracać w stronę cycka ;) no jest nadzieja, także Rysiek wojownik pewnie jak zwykle jeszcze mi pokaże ;)
 
Do góry