reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
reklama

AgaRS90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2017
Postów
3 222
Rozwiązania
0
U nas trochę też tak średnio. Remek ma od urodzenia lejkowatą klatkę, na początku nawet nie pomyślałam że coś jest nie tak, dopiero jakiś czas temu poprosiłam pediatrę o skierowanie na rehabilitację i jesteśmy po pierwszej wizycie. Dodatkowo jeszcze rehabilitant stwierdził że ma zła postawę, łopatki nie są w odpowiednim miejscu i mięśnie brzucha też coś nie bardzo, ale pogubiłam się w tym wszystkim i dokładnie już sama nie wiem co jest nie tak. Na razie mamy robić uciski i to ma spowodować lepszą pracę mięśni. Zobaczymy co będzie. Chce jeszcze z nim iść prywatnie do innego rehabilitanta żeby zobaczyć co mi powie. Dużo stresu mnie to kosztuje wszystko, bo okropnie się przejmuje każda rzeczą. Mam tylko nadzieję że wszystko będzie dobrze i da się te jego problemy wyćwiczyć.
No niestety już do końca życia sie będziemy zamartwiać trzymam kciuki za Was!!!
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry