reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

AgaRS90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tez o Tobie myślałam ostatnio, myślałam ze porzuciłas forum na zawsze śliczny ten Twój synuś, ja się już nie mogę doczekać aż mój zacznie być trochę bardziej komunikatywny, na razie tylko je, śpi i kupa :) chociaż z jednej strony wiem, ze zatęsknię jeszcze za tym ;)
A z nowości to niestety dziewczyny, polegliśmy. No będziemy się karmić z butli, trudno. Młody ma takie kolki, ze za rada pediatry nie będę go dodatkowo stresować tym cyckiem i w ogole mam wrażenie, ze od wczoraj odkąd przestałam go męczyć to czuje się lepiej, także ten... no nie można mieć wszystkiego :) mimo wszystko będę karmić swoim mlekiem przynajmniej pół roku, a później zobaczymy jak to będzie ;)
Nieee cos Ty, zerkam raz częściej raz rzadziej ale pamiętam o Was Staraczki
Dziękuję:* No niestety cały tata, tzn niestety chodzi o to, że ponoć NIC KOMPLETNIE po mnie nie odziedziczył (jesli chodzi o wygląd), za to uparty po mamie... I musi mieć wszystko JUZ I TERAZ, no cała mamusia

O'hara trzymamw takim razie kciuki za kpi, ja już 3tyg nie karmię, przez pierwsze 2tyg próbowałam odciągnąć i karmić z kubka bo butli nigdy nie chciał i już to uczyć nie będę ale kurde no nie ma opcji, to zupełnie nie jest dla mnie także szacun!!!

reklama

AgaRS90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
reklama
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama