reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

izabela też mi się wydaję nie raz, że to taka przekora losu jak chcesz to nie masz, nie chcesz to zachodzisz ot tak. W pierwszą ciąże chciałam bardzo zajść to się naczekałam, w drugą mi się nie spieszyło, było mi obojętnie to w 4 tym cyklu zaszłam przy 1 numerku w cyklu, a na trzeciej mi bardzo zależy więc też pewnie się na czekam i nastresuje.
 
reklama
A ja do lutego tego roku , jak była tylko rozmowa o dziecku to stanowczo mówiłam ze Niechce juz więcej dzieci mam parke i starczy. Ale przyszedł piękny marzec i zmieniłam zdanie. Poszłam na kontrolę do ginekologa i zazyczylam sobie zeby usunal mi wkładkę bo chcem jescze jednego bobasa. I do tej pory nic.
 
u nas bylo tak, ze przy tych staraniach moj Tomek chcial bardziej niz ja, ja podchodzilam sceptycznie, caly czas mowilam, ze i tak sie nie uda, ze pojde w maju do ginki zobaczyc co jest nie halo i kto wie czy przez ta moja obojetnosc wlasnie sie udalo, moze nie myslalam o tym i temu zaskoczylo :)
 
u nas bylo tak, ze przy tych staraniach moj Tomek chcial bardziej niz ja, ja podchodzilam sceptycznie, caly czas mowilam, ze i tak sie nie uda, ze pojde w maju do ginki zobaczyc co jest nie halo i kto wie czy przez ta moja obojetnosc wlasnie sie udalo, moze nie myslalam o tym i temu zaskoczylo :)
No i to chyba tak było. Mi z pierwszym jak nie wychodziło to już mówiłam ze nic tego nie będzie. Przed spodziewana @ zapas podpasek robilam. I co ?! @ nie przyszła , test pozytywny, a pierwsza wizytę u giną miałam w 8 tyg. Tak to już chyba jest. Trzeba odpuścić tylko ze to trochę trudne jest.
 
bertha a ja chyba testu nie będę robić, chyba że małpa się nie pojawi.
kacha, a na kiedy ty masz termin? skopiowalam tylko terminy do 5.08..

Cześć dziewczyny. Niestety u mnie brązowe plamienia... czyli przyjdzie @... mam dość. Odpuszczam całkowicie. Co ma być to będzie. Teraz za dużo mam na głowie... mąż zrezygnował z pracy, na razie bez pracy został.... szuka innej...ehh... podłamany chodzi...
Wiec na dłuższy czas się nie będę odzywać.
Trzymajcie się :) trzymam za wszystkie kciuki :*
Nevka, masz jeszcze czas do @, moze te plamienia to implantacja.. w kazdym badz razie odpoczywaj od nas i starań i wracaj! i powodzenia dla meza zeby szybko znalazl fajna prace!
 
Ja jak zaszłam w drugą ciążę to test robiłam parę dni po terminie @ i myślałam, że coś mi się przesunęło ale nie że w ciążę zaszłam.
 
reklama
Teraz to ja żadnych testów nie robie. Bo znając życie to i tak przyjdzie. Przytulanki będę tylko wtedy kiedy mamy siłę i ochotę. I tez się wybieram do lekarza niedługo żeby sprawdzić czy wszystko wporzadku jest tam w środku. Ostatnio byłam w marcu. Czas najwyższy. Lekarz mi powiedział ze jak do września nie zajde w ciaze to mam się zgłosić na cytologie
 
Do góry