reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak mi sie w koncu uda, to mam nadzieje, ze porod bede miala naturalny i nie bede musiala z kolejna ciaza czekac. wtedy nie bedziemy sie po prostu dalej zabezpieczac i bede liczyc na to, ze drugi bejbik zrobi nam szybko niespodzianke ;) taki mam plan :D
ale najpierw trzeba zrealizowac punkt 1 - czyli zajsc w ciążę z pierwszym bejbikiem :)
 
reklama
bertha ja mam termin wrednej małpy na 10 sierpnia.Mam jeszcze czas. Nie zamierzam raczej robić testu przed terminem ani w dniu terminu @.
 
bertha fajny plan. Z drugim pójdzie Ci już szybciej. Znam dziewczynę która starała się chyba 4 lata, w końcu zaszła i rodziła, ma teraz 19 miesięcznego synka i już czeka na drugiego synka, nie wiem tylko w którym tyg.jest ciąży ale ona cesarkę miała, wiec na pewno na początku po porodzie musieli uważać.
 
No i to chyba tak było. Mi z pierwszym jak nie wychodziło to już mówiłam ze nic tego nie będzie. Przed spodziewana @ zapas podpasek robilam. I co ?! @ nie przyszła , test pozytywny, a pierwsza wizytę u giną miałam w 8 tyg. Tak to już chyba jest. Trzeba odpuścić tylko ze to trochę trudne jest.
kazdy gada, odpusc to zajdziesz, ale to sie tak mowi...komus kto mial farta w pierwszym cyklu, tylko jedna staraczka durga staraczke zrozumie
 
kazdy gada, odpusc to zajdziesz, ale to sie tak mowi...komus kto mial farta w pierwszym cyklu, tylko jedna staraczka durga staraczke zrozumie
Jest bardzo trudno odpuścić i ja sobie szczerze mowiac nie wyobrażam choc wiem ze wiele kobiet zaszlo kiedy przestaly się starac. Dla mnie kazdy cykl to szansa, ktora bardzo chce wykorzystac, nie moglabym dac sobie na luz i kochac sie np kiedykolwiek bo szkoda mi kolejnego miesiaca.. wiem, ze takie myslenie moze i do niczego nie prowadzi, ale osobom starajacym sie kolejny cykl ciezko jest odpuscic, i tylko my siebie zrozumiemy nawzajem.

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest bardzo trudno odpuścić i ja sobie szczerze mowiac nie wyobrażam choc wiem ze wiele kobiet zaszlo kiedy przestaly się starac. Dla mnie kazdy cykl to szansa, ktora bardzo chce wykorzystac, nie moglabym dac sobie na luz i kochac sie np kiedykolwiek bo szkoda mi kolejnego miesiaca.. wiem, ze takie myslenie moze i do niczego nie prowadzi, ale osobom starajacym sie kolejny cykl ciezko jest odpuscic, i tylko my siebie zrozumiemy nawzajem.

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
przedtem gdy rok sie staralm to na glowe dostawalam, wszedzie widzialam dzieci...przerwa duzo mi dala, zregenerowalam sily i jak widac poszlo gladko bo juz trzeci cykl i buuum ciaza :)
 
reklama
Jest bardzo trudno odpuścić i ja sobie szczerze mowiac nie wyobrażam choc wiem ze wiele kobiet zaszlo kiedy przestaly się starac. Dla mnie kazdy cykl to szansa, ktora bardzo chce wykorzystac, nie moglabym dac sobie na luz i kochac sie np kiedykolwiek bo szkoda mi kolejnego miesiaca.. wiem, ze takie myslenie moze i do niczego nie prowadzi, ale osobom starajacym sie kolejny cykl ciezko jest odpuscic, i tylko my siebie zrozumiemy nawzajem.
DOKŁADNIE!
 
Do góry