reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny wracam z wizyty szczęśliwa !!! Wczoraj w szpitalu niby nic nie widzieli a dzis byłam u gina z dobrym usg i naszemu maluszkowi juz bije serduszko :) :) :)
Jestem taka szczęśliwa !!! Dziękuje za wszystkie kciuki !

Cudowne wiadomosci!!!!!!! Gratulacje!! :):):)
Ale sprzęt wiele zmienia....
 
hejka,
patrze na tabelke i najblizsze terminy niechcianych @ to:
Kolekcjonerka - 35 - Oliwia - 2 - 1.08
Paulusiaa951 - 23 - Paulina - 9 - 3.08
Bertha - 34 -Beata- 10 - 5.08
Mamuniol-31-Marta-7- 5.08
Nevka - 23 - Claudia - 5 - 5.08


Kolekcjonerka, Paulusiaa, kiedy testy?
Po was to juz ekipa na 5.08 sie szykuje na testy :) Ja, Mamuniol i Nevka

Jeśli @ nie będzie do rana, to zatestuję jutro choć nadziei sobie nie robię. Brak śluzu i negatywne testy owu raczej wskazywały na brak owulacji. Więc bez jajeczka raczej nie miałam szans:/

Cześć dziewczyny. Niestety u mnie brązowe plamienia... czyli przyjdzie @... mam dość. Odpuszczam całkowicie. Co ma być to będzie. Teraz za dużo mam na głowie... mąż zrezygnował z pracy, na razie bez pracy został.... szuka innej...ehh... podłamany chodzi...
Wiec na dłuższy czas się nie będę odzywać.
Trzymajcie się :) trzymam za wszystkie kciuki :*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

trzymaj się kochana i wraacaj jak nabierzesz sił:*

lux jak rodzi się maluch to często wpada się w taki szał zakupowy. Te rzeczy są takie piękne, tak bardzo cieszą oczy jak się na nie patrzy.Ja, moja mama i teściowa tak miałyśmy, kupowaliśmy co nam się podobało a nie patrzyłyśmy czy łatwo będzie się ubierać i czy faktycznie się przyda. Teraz to już inaczej do tego bym podchodziła.Najlepiej kupować na wyprzedażach w smyku, tesco. Zawsze byłam z tych rzeczy zadowolona. Ale oczywiście przepłacałam bo jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy że będą fajne wyprzedaże.

ja przy 1 dziecku wpadłam właśnie w taki szał, dokładnie tak jak Ty nie patrzyłam czy coś jest praktyczne, życie samo zweryfikowało i ilości i rodzaj ubranek:) dziś ponad wszytsko stawiam na bodziaki!!!! Nibla bym dała temu kto je wymyślił:) noi zdecydowanie mniej bym już kupowała:)

ja mam duzo uzywek z allegro, markowych z Anglii, sa jak nowe, ja patrze na to by to bylo praktycznie, na oslep nie kupuje, mama z bratowa wczoraj na wyprzedaz trafily w smyku i niezle malego mi okupily :)

ja też kupowałam używane na allegro, od nikogo nic nigdy nie dostałam z rodziny, ani używanych, trochę nowych od teściowej ale to do 1 roku życia Oli. Zberaałam ciuszki do 2rż, ale przestałam. Potem zaczęłam kupować tylko nowe i same firmówki, i wszystko regularnie 2 razy w roku sprzedaję:)

Dziewczyny wracam z wizyty szczęśliwa !!! Wczoraj w szpitalu niby nic nie widzieli a dzis byłam u gina z dobrym usg i naszemu maluszkowi juz bije serduszko :) :) :)
Jestem taka szczęśliwa !!! Dziękuje za wszystkie kciuki !
GRATKI DLA CIEBIE!!!!

Cześć Aquarelka :)
Kulka super! Mega pozytywna wiadomość :)
A ja popełniłam mega gafe...
Posadzilam chłopaka, że nie bierze leków no znalazłam całe opakowanie...
Napisałam mu wczoraj, że mam dość jego zalewania i też przestaję brać tabletki...
Dzisiaj mi mówi: przepraszam kochanie, że nie wziąłem wczoraj tej tabletki, późno wróciliśmy i zapomniałem...
A ja: jakie wczoraj?! W ogóle ich nie bierzesz!
Okazało się, że miał dwa opakowania i jedno wlasnie kończy...
Faktycznie, tak było...
Oh, głupio mi teraz, i znów mamy spine

zdarza się najlepszym, a jednak te chłopy nie są zawszetakie złe:) moj dziś usmażył piramidę naleśników a kilka dni temu posadził na działce 2 piękne hortnesje i wysłał mi mmsa z dopiskiem" nie mogłem się oprzeć nie wiedziałem którą wybrać, więc wziąłem dwie. Kocham Cię:*"
 
Spark na przyszłość zapamiętasz żeby najpierw zapytać i porozmawiać, żeby unikać właśnie takich sytuacji. Ja też musiałam się tego uczyć, bo w gorącej wodzie kąpana, potrafiłam wywołać trzecia wojnę światowa, bo coś mi się wydawało ;) na szczęście nasze chłopy mają zrozumienie dla nas, choć wierzę, że świętemu cierpliwość nawet kiedyś się może skończyć ;)

Kolekcjonerka to piękny gest ze strony męża :)
A rano czekam na test i kreseczki :) &&&
 
dziękuję a kciuki. wróciłam z pracy i zasnęłam na 1,5h. Nigdy mi się to nie zdarzyło. A M od razu wymyśla że pewnie się udało. Ech.... Ja obstawiam przesunięcie przez zmianę klimatu i wredna @ przyjdzie za 2dni.

Wiecie, że chyba jestem tu najstarszą staraczką?
Ja i Skaba mamy 35lat (ja kończę w październiku)
Nessi Bertha Gabiś i Kacha - 34...
Boję się że wiek mnie jakoś ogranicza. Że nie jestem już tak płodna jak 10 czy 5 lat temu.

Niby wmawiam sobie że nic z tego, blablabla. A jednak ciągle o tym myślę, czytam, przeglądam apkę z aktualnym cyklem itp Masakra. MIałam nie testować tylko cierpliwie czekać na @. Jutro 32dc i już dłużej nie wytrzymam. Huśtawka hormonów mnie wykańcza.
Idę spać. Dobranoc
 
reklama
dziękuję a kciuki. wróciłam z pracy i zasnęłam na 1,5h. Nigdy mi się to nie zdarzyło. A M od razu wymyśla że pewnie się udało. Ech.... Ja obstawiam przesunięcie przez zmianę klimatu i wredna @ przyjdzie za 2dni.

Wiecie, że chyba jestem tu najstarszą staraczką?
Ja i Skaba mamy 35lat (ja kończę w październiku)
Nessi Bertha Gabiś i Kacha - 34...
Boję się że wiek mnie jakoś ogranicza. Że nie jestem już tak płodna jak 10 czy 5 lat temu.

Niby wmawiam sobie że nic z tego, blablabla. A jednak ciągle o tym myślę, czytam, przeglądam apkę z aktualnym cyklem itp Masakra. MIałam nie testować tylko cierpliwie czekać na @. Jutro 32dc i już dłużej nie wytrzymam. Huśtawka hormonów mnie wykańcza.
Idę spać. Dobranoc
Testuj, będziesz wiedziała na czym stoisz :)
 
Do góry