reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Olcia! Witaj. Chciałabym... Ale w cuda nie wierze ze za pierwszym podejściem pójdzie ;) napiszcie cos o sobie
 
Fabimama za pierwszym razem kto wie ale za drugim na stowke się uda :p

Mam na imię Ola lat 24 i córkę w kwietniu 3 lata ... W październiku miałam lyzeczkowanie i od tamtego razu coś mi nie tak w cyklach ... Ale czekam na ta @ już drugi msc i jak przyjdzie to wierzę że już będzie normalnie :D

Fabimama a długo się starasz ? Czy początki ?
 
Wiec tak... W tym roku 29 lat... Mam w domu 9,17 i 18 same chłopaki ;) najmłodszy to nasze wspólne dzieło ;) starszych wychowuje od 7 lat ;) jestem macochą-nie lubię tego słowa! Mieliśmy juz kilka prob kilka lat temu i w 2015 ale nie wychodziło... A potem wiecznie cos... Teraz stwierdzilismy ze choćby nie wiadomo co się walilo dzialamy o dzidzie. To nasz pierwszy miesiąc nowych starań. Za 13 dni mam mieć okres.. Owulacją była jak w zegarku ;)
 
reklama
Fabimama fakt nie brzmi za fajnie moja córka też ma ojczyma ale jest zbyt mała żeby rozumieć i dla niej on jest jej tatusiem także nie używam tego słowa 'ojczym' hmm a noz się uda trzymam kciuki za || :D rozpocznie ten nasz 'sezon'

Luxuorius jak to mówią do trzech razy sztuka :) i Tobie również życzę pozytywnego testu :)
 
Do góry