Ovli, ja tylko takich uzywam. zawsze prawde mowi
i faktycznie pokazuje wczesniej, tylko im ufam. podobno te ktore dodatkowo pokazuja tydzien ciazy sa mniej wiarygodne o tyle ze nie zawsze wskaza dobry tydzien.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Ja na 16.03ja gdybym w tym cyklu zaszła to termin wypada na 25.03
Ovli, ja tylko takich uzywam. zawsze prawde mowii faktycznie pokazuje wczesniej, tylko im ufam. podobno te ktore dodatkowo pokazuja tydzien ciazy sa mniej wiarygodne o tyle ze nie zawsze wskaza dobry tydzien.
czytalam mnostwo o tym zeby nie rozbierac testowwiarygodne jest to co wyswietla w miejscu w ktorym ma wyswietlac. ale rozumiem kolezanke, sama potrafilam gapic sie w testy pod swiatlo, pod lampka, przy oknie, robilam zdjecia bo moze na zdjeciu cos lepiej pokaze
widze cien po lewej stronie...