reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dzięki za wsparcie Ja już sama nie wiem, mimo, że to kolejna ciąża. Jakoś wole się nastawić, że nic z tego bo bardzo sie boje
U mnie starania o drugie, we wtorek testowanie a u mnie poza bólem piersi wogole brak objawów. I tak myślę, ze przez polipa w macicy fasolka nie mogła się zagniezdzic i w grudniu znowu będzie potrzebny zabieg :(

Napisane na ASUS_Z00AD w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie starania o drugie, we wtorek testowanie a u mnie poza bólem piersi wogole brak objawów. I tak myślę, ze przez polipa w macicy fasolka nie mogła się zagniezdzic i w grudniu znowu będzie potrzebny zabieg :(

Napisane na ASUS_Z00AD w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorsze jest to, że objawy wczesnej ciąży w zasadzie o niczym nie mówią. Trzymam za Ciebie kciuki i czekam razem z Tobą na wynik testu, może po zabiegu będzie łatwiej?
 
Pytanko mam. 5 powinnam dostać miesiączkę dzisiaj zrobiłam beta i wyszło mi 4.2 czy to oznacza że nie jestem w ciąży czy może zrobiłam za szybko to badanie? staramy się z mężem o dzidziusia dlatego nie wiem czy powtarzać np 4.12 czy możemy lepiej zacząć starania od nowa.

Jej a czemu robilas bete az ponad tydzien przez spodziewana miesiaczka? Straaaaaaaasznie wczesnie :p




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Juz doczytalam, ze tak Ci dziewczyna polecila :p szkoda, ze tak Ci napisala bo sama widzisz, ze wynik taki a nie inny i chole*a wie co oznacza. Niepotrzebnie masz stresa.

W okolicy miesiaczki masz pewny wynik z bety. Tydzien dla zarodka to lata swietlne. Trzeba dac mu czas :)
Poczekaj jeszcze spokojnie chociaz 5 dni :)

Jak tak licze to robilas bete w momencie kiedy zarodek mogl byc jeszcze niezagniezdzony.
Szkoda kasy na takie testowania :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

Zawsze lepiej poczekac niz pozniej sie denerwowac, bo to nie pomaga a szkodzi :-) ja tam bety robic nie bede tylko test-ginekolog bo chyba nerwow nie mam az tyle :-)
 
Do góry