reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzień dobry dziewczyny.ja jak zwykle kawka no ale dziś jeszcze pod kołderką.jeden syn spi a drugi razem z tatusiem na zawody pojechali także trochę spokoju.U mnie już ferie się zaczęły więc chwila oddechu od szkoły;)
 
reklama
Ja na dzien babci i dziadka jak jutro potwierdzi sie beta chce kupic takie skarpeto buciki zapakowac je i dac w prezencie :D:p Ciekawa jestem reakcji
Fajny prezencik dla dziadków.super!!!ja nawet jak bym była i miała dac taki prezent to raczej aż takiej radości by nie było.moja mama uważa że nie potrzebne mi trzecie dziecko przecież moje chłopcy już tacy duzi i odchowane więc po co mi znowu od początku to wszystko.ale wiem ze jak juz będzie dzidziuś to troche się ucieszy:)chyba każdy uwielbia takie maluszki:laugh2:
 
Mam pytanie a jak u Was dziewczyny było z pierwszą ciążą długo się starałyście?
Ja w pierwszą ciążę zaszlam ,,przypadkiem";) i to przy braniu tabletek:errr: w drugą zaszlam w ok 5 cyklu ale wtedy jakoś specjalnie się bardzo nie staraliśmy.nie obserwowałam swojego organizmu ani nic.A teraz też 5 cykl się staram oby teraz już się udalo:tak:
 
Witam z rana u mnie katar nie ustaje. A z pierwsza ciąża to bylo w 2 CS ale ja wtedy nie wiedziałam kiedy płodne kiedy owu wcale nic nie sprawdzalam nie liczylam i się udało a teraz 6 CS i dalej dupa i myśl czemu nie wychodzi.
Ale cieszę się ze innym się udało może w końcu i my pozostałe starające doczekamy się
 
A u mnie moja mama jak by się udało tez by nie była zadowolona ze będzie drugie ale uważam ze damy rade i chcemy drugie choć nie będzie łatwo i niewiem jak będzie z powrotem do pracy to wierze żeby tylko się udało reszta się ulozy
 
Ja cały czas powtarzam sobie ze jak się nie zdecyduje na trzeciego maluszka to kiedyś będę tego żałować.marzę o tym A marzenia trzeba spełniać.kilka moich koleżanek które są starsze właśnie tak mówią że ona żałują że się nie zdecydowały na kolejne dziecko.też nie wiem jak to będzie,napewno będzie czasem ciężko,boję się trzeciej cesarki i ogólnie bardziej się wszystkiego boję ale i tak bardzo chce:)
 
reklama
Do góry