reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A teraz nudne wieści z mojego frontu w robocie. Dziś kolejna wizyta u pani personalnej :( chyba całą ta firma to jedna wielka klika. Dowiedziałam się, że mam kiepską wydajność i dlatego mam taka ocenę, a nie za zwolnienie... Cholera, że ja nie nagrałam tego co mi mówił na ocenie!!!! SZLAG!!! :( Linia zbudowana jest z trzech osób. Wszystkie pracujemy na jedną wydajność. Dwie dziewczyny mają dobrą, ja złą... Ja jestem na ostatnim stanowisku i muszę wszystko co one podadzą zapakować inaczej one nie będą mogły robić... one robiły, wydajność linii jest moja jest zła... Żebyśmy jeszcze tego nie pilnowały, a pilnujemy żeby zawsze w tabelach wydajność była na zielono, czyli ok. Nonsens. We wtorek mam spotkanie z kierownikiem i zażądałam dowodów mojego nieróbstwa... Wkur...a mnie to wszystko. Cholerny kłamca, nie lubi mnie i chce udupić.
A tak w ogóle to 16dc. Śluzu dużo, chęci do bzykanka zero, jutro usg dowcipne i zobaczymy co tam słychać u moich torbieli ;)
Walcz dziewczyno. To normalny tryb - jeśli chcą Cie udupić za coś, co jest nie do końca zgodne z prawem to zaczynają wymyślać z innej beczki, tam, gdzie nie można udowodnić, że kłamią. Ja też jak zaszłam w ciążę z synkiem to się dowiedziałam nagle, że jestem kiepską nauczycielką i z tego powodu - a nie dlatego, że jestem w ciąży - szkoła językowa nie przedłuży mi umowy... a 2 miesiące wcześniej chciałam zrezygnować, bo pracowałam normalnie na etacie a popołudniami w szkole językowej, to szefowa sama mówiła mi, że moje grupy są bardzo ze mnie zadowolone i nie chcą innych nauczycieli, choć teoretycznie powinny być zmiany. I prosiła, żebym nie odchodziła...
 
reklama
[emoji20]



Spark wrzuciła na fb do ponownej weryfikacji, bo tabelka fiksuje i zmienia daty @. Jesteś na grupie na fb? Jeśli nie, to podeślij mi linka do swojego profilu w pw i Cię dodam :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
Dziewczyny a gdzie ta tabelka bo coś mnie chyba,ominęło bądź,coś przetoczyłam
 
A teraz nudne wieści z mojego frontu w robocie. Dziś kolejna wizyta u pani personalnej :( chyba całą ta firma to jedna wielka klika. Dowiedziałam się, że mam kiepską wydajność i dlatego mam taka ocenę, a nie za zwolnienie... Cholera, że ja nie nagrałam tego co mi mówił na ocenie!!!! SZLAG!!! :( Linia zbudowana jest z trzech osób. Wszystkie pracujemy na jedną wydajność. Dwie dziewczyny mają dobrą, ja złą... Ja jestem na ostatnim stanowisku i muszę wszystko co one podadzą zapakować inaczej one nie będą mogły robić... one robiły, wydajność linii jest moja jest zła... Żebyśmy jeszcze tego nie pilnowały, a pilnujemy żeby zawsze w tabelach wydajność była na zielono, czyli ok. Nonsens. We wtorek mam spotkanie z kierownikiem i zażądałam dowodów mojego nieróbstwa... Wkur...a mnie to wszystko. Cholerny kłamca, nie lubi mnie i chce udupić.
A tak w ogóle to 16dc. Śluzu dużo, chęci do bzykanka zero, jutro usg dowcipne i zobaczymy co tam słychać u moich torbieli ;)
Trzymam kciuki aby torbiele poszły w las!!!
 
Ja już nie kumam...@ przyszła dziś...w 24 dc...no takich krótkich cykli to nie miałam...nigdy...wtf? Pokazuje mi kalendarz po zaznaczeniu miesiączki że owu była 10 dc...a mi 7 skonczyl się okres...a ok.10 to dopiero się rozkręcał płodny śluz i test owu z ledwo cieniem kreski...pozytyw był w 12 dc i 13 dc...pierdo...te całe starania. Nie mam siły[emoji20][emoji35]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już nie kumam...@ przyszła dziś...w 24 dc...no takich krótkich cykli to nie miałam...nigdy...wtf? Pokazuje mi kalendarz po zaznaczeniu miesiączki że owu była 10 dc...a mi 7 skonczyl się okres...a ok.10 to dopiero się rozkręcał płodny śluz i test owu z ledwo cieniem kreski...pozytyw był w 12 dc i 13 dc...pierdo...te całe starania. Nie mam siły[emoji20][emoji35]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
No nie... co ta @ takie figle robi??? Przykro mi. Musimy dalej walczyć. Ja już zaraz po @ staram się działać, bo dużo jest przypadków, że dziewczyny zachodzą zaraz przed lub po @.
Głowa do góry. Który to cs ?
 
No nie... co ta @ takie figle robi??? Przykro mi. Musimy dalej walczyć. Ja już zaraz po @ staram się działać, bo dużo jest przypadków, że dziewczyny zachodzą zaraz przed lub po @.
Głowa do góry. Który to cs ?
Cykl zawsze 27 -26 dni. No nie ma opcji na owulacje 10 dc bo wtedy sucho. Śluz plodny rozciągliwy jak białko kurze był 12/13 dc...w 12 pozytywny test owu a 13 jajniki harcowały że hej. 15 dc już było po śluzie płodnym. Odpuszczam. Nie dam rady dłużej kombinować i męża budzić bo dni płodne. Z tą p...pracą zmianowa to do usranej śmierci będę czekać na chęci,możliwości i owu jednocześnie[emoji22]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry