reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

W ogóle to dzisiaj dowiedziałam się, że mój facet na laptopie trafił na staraczki i... przeczytał z dwie strony, jak to skarżymy się na facetów: "widziałem jak piszesz do jakiejś Balbiny, Bulbiny czy jakoś tak, że jem na śniadanie golonko!"
@Bulbasek domyślam się, że o Ciebie chodziło hahaha Balbinko moja :p

P.s. kochanie jeśli znów przyszło Ci do głowy czytać to babskie forum, to zajmij czas czymś pozyteczniejszym, my tu same głupoty piszemy, narzekamy na samców i takie tam ;) i mimo tej golonki na śniadanie Cię kocham!

Aa tak w ogóle to mam nadzieję, że nie podszywasz się pod żadną staraczke...hmmm...kto mógłby to być...:confused::rofl2::rofl2:
Haha od teraz jestem Balbinka :D :*
 
reklama
Witam z ranka:)

@nimitii Kochana nie można mówić, że to Twoja wina, bo niestety nie mamy na to wpływu. Bądź silna i tulę mocno.

Trzymam kciukaski za dziewczynki testujące.

Ja mam 9 dc i jeszcze około tygodnia do dni płodnych. Także działamy powolutku - wymieniamy żołnierzyki:)

@marc a Ty kiedy testujesz?
 
Hej ja jednak zrobiłam test ale 25 bo niema w aptece 10.chyba jest biel albo jak juz to jakieś odbarwienie chyba.do okresu 3 może 2 dni.jak mi powiecie jak dac zdjęcie to dam;)
 
Kochane, ja w nocy przeżyłam koszmar :( obudził mnie ogromny ból brzucha. Jak sobie uświadomiłam, że to mnie obudziło mysle: Nie. Tylko nie to... trzymam ten brzuch i zaczyna mi krew do mózgu doplywac. To żołądek. Boli mnie żołądek. Ból był bardzo mocny. Mąż zrobił mi wodę z solą i przeszło jak ręka odjal. zaczęło mi tam bulgotac. Teraz mnie pogonilo do wc. To tylko zoladek...
 
Bertha powodzenia :*

Chciałabym wierzyć w to wszystko co piszecie ale nie umiem. Poprzednia ciąża była identyczna był tylko pęcherzyk nic więcej. Nienawidzę siebie nienawidzę !!! Za to ze jestem bublem ze nie umiem wspomóc zarodka. Nienawidzę !!!!
W tym wszystkim pocieszające jest to i to ogromnie mnie pociesza że mam synka do którego mogę się przytulic.
Nie możesz tak myśleć! Ja złapałam dola tydzień temu jak po raz 20 któryś dostałam okres. Ryczałam jak głupia, juz bałam się ze jakaś deprecha mnie łapie, bo wszystko doprowadzalo mnie do płaczu. Dobrze, że zmuszalam się i wstawalam do szkoły tutaj. Ty masz synka na pocieszenie, a ja jestem coraz bliżej myśli, że nigdy go mogę nie mieć. Tez myślałam, jaką ja jestem beznadziejna żona, bo nie potrafię dać mojemu kochanemu dziecka. Walczyłam ze sobą długo... Aż w końcu stwierdziłam dość. I niech się dzieje co chce. I bardzo mocno wierze, ze skoro ja nie mogę, mi tej super mocy nie dano, to może dano ja komuś innemu, lepszemu. I może to właśnie tobie? Nie poddawaj się kochana! Kiedyś w końcu musi być dobrze. I będzie. I nie myśl tak o sobie! Jestes wspaniała mama, piękna kobieta. Pamiętaj! Wszystkie wiemy, że gdybyś mogła pomóc groszkowi to byś to zrobiła, bo jesteś cudowna mama!
 
Nie możesz tak myśleć! Ja złapałam dola tydzień temu jak po raz 20 któryś dostałam okres. Ryczałam jak głupia, juz bałam się ze jakaś deprecha mnie łapie, bo wszystko doprowadzalo mnie do płaczu. Dobrze, że zmuszalam się i wstawalam do szkoły tutaj. Ty masz synka na pocieszenie, a ja jestem coraz bliżej myśli, że nigdy go mogę nie mieć. Tez myślałam, jaką ja jestem beznadziejna żona, bo nie potrafię dać mojemu kochanemu dziecka. Walczyłam ze sobą długo... Aż w końcu stwierdziłam dość. I niech się dzieje co chce. I bardzo mocno wierze, ze skoro ja nie mogę, mi tej super mocy nie dano, to może dano ja komuś innemu, lepszemu. I może to właśnie tobie? Nie poddawaj się kochana! Kiedyś w końcu musi być dobrze. I będzie. I nie myśl tak o sobie! Jestes wspaniała mama, piękna kobieta. Pamiętaj! Wszystkie wiemy, że gdybyś mogła pomóc groszkowi to byś to zrobiła, bo jesteś cudowna mama!
@nimitii podpisuje się ręką i nogą. My Ci takie gadanie wybijemy z głowy.
 
20170131_073544.jpg
 

Załączniki

  • 20170131_073544.jpg
    20170131_073544.jpg
    982 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Kochane, ja w nocy przeżyłam koszmar :( obudził mnie ogromny ból brzucha. Jak sobie uświadomiłam, że to mnie obudziło mysle: Nie. Tylko nie to... trzymam ten brzuch i zaczyna mi krew do mózgu doplywac. To żołądek. Boli mnie żołądek. Ból był bardzo mocny. Mąż zrobił mi wodę z solą i przeszło jak ręka odjal. zaczęło mi tam bulgotac. Teraz mnie pogonilo do wc. To tylko zoladek...
Oj biedna to się miałaś w nocy. Całe szczęście ze wszystko ok.
 
Do góry