reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny miałam sen. Jestem na porodowce a za chwilę mi podają maleństwo małe cieplutkie ciałko, które tulilam.
Pobiegłam do łazienki siknelam i... Biel :-(

[emoji17]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Za mnie poprosze tez kciuki wasze na jutro, bo kolejna wizyta I prenatalne[emoji33][emoji85] z tym, ze ze wskazan na wiek robię takie testy prenatalne z krwi ( NIFTY w pl sie nazywaja) wiec wyników na pewno jutro nie usłyszę. A powiem wam ze stres chodzi za mna jak cien, staram sie go gdzies tam spychac na drugi plan ale chciałabym zeby był juz przyszły tydzień a my szczęśliwi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

&&&&&& na pewno będzie wszystko dobrze nie ma innej opcji ale wiadomo że kazde takie badanie to stres ....
Lux ja na obiad też dzisiaj robie mięso(mimo piątku) :-pno ale wczoraj jakos wciaz bylam o jeden dzien.wstecz i wyciagajac mieso do rozmrozenia mialam na mysli dzis czwartek tak.ze u mnie dzis placek po węgiersku :happy2:
 
Fajne książki polecacie, sama sie tez zainteresuje, bo moj M mowi, ze ja jestem chomik i pelno pier dol gromadze..
Chociaz ja uważa, ze wcale nie jest ze mna zle ;) ale szafa moja, to juz wola o pomste do nieba.. za kazdym podejsciem jak chce zrobic przeglad i powyrzucac stare ciuchy, to do kazdego jednego mam jakies wytlumaczenie, dlaczego powinien zostac... ;)

Rano odstawilam armie do badania. Po pracy odbieram wyniki. Ciekawa jestem... Badanie w innym lab niz poprzednio, wiec moze byc ciezko zeby porownac. mam nadzieje, ze bedzie wiecej ruchliwych.

Aha, test oczywiscie dzisiaj negatywny. chyba powoli musze sie godzic z faktem, ze ten cykl sie nie udal. Ale tempka taka ladna, ze szkoda. Ale ja zawsze mam ladna tempke i nic z tego nie wychodzi.

NImitii, kciuki za ciebie dzisiaj!!!! czekamy!

Cheebay, kciuki za prenatalne!! :)

Jola, kciuki za rozmowe!!!!!!!
 
reklama
@nimitii kciuki zaciśnięte! ;*

No właśnie @Luxuorius jak ktoś pragnął dziecka to się cieszę, że się udało, tak jak u staraczek, ale jak słyszę: "jest mi źle, wiesz, że tego nie chciałam, nie teraz, plany mi się pokrzyżowały... zabezpieczaliśmy się w kratkę bo mój ma bardzo słabe nasienie, więc miał mieć problem z dzieckiem, a tu... masakra... nikt nie jest zadowolony z tej ciąży tylko On, ja zła, rodzice obrażeni..."
Powiedziałam Jej tylko: "kochanna moja patrz na mnie, chyba lepiej w tę stronę..."
ja pierdykam, co za laska, niezle ma zryta psyche i dlaczego takie zachodza?
 
Do góry