reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny;) U mnie 21 dc , owulacje jak przepuszczalam powinnam miec 14dc, od wczoraj kluje mnie jajnik, ogolnie caly czas czuje brzuch na dole, mimo ze nigdy nie mialam ani boli owulacyjnych ani przed @ . Mozliwe ze owulacja az tak mi sie przesunela i stad te bole?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O jej tyle czasu i nikt tego nie widział. Kiedy masz operacje? Nawet bym nie pomyślała że po cc mogą być takie problemy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
22.02 jadę na badania kwalifikujace do operacji i wtedy pewnie poznam termin. Mam nadzieję że nie będzie to za rok[emoji12] Ja nie mam tyle czasu na czekanie.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Niunia u mnie ok, za 4 dni prenatalne mam mieć i testy pappa ze wzgl. na wiek. Strasznie się boję .
Bardzo, ale to bardzooo Ci słońce kibicuję, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym zobaczyć Twój test ciążowy. I wierzę, że już niedługo się doczekasz Pysiu :*
[emoji8] [emoji8] [emoji8]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Niunia u mnie ok, za 4 dni prenatalne mam mieć i testy pappa ze wzgl. na wiek. Strasznie się boję .
Bardzo, ale to bardzooo Ci słońce kibicuję, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym zobaczyć Twój test ciążowy. I wierzę, że już niedługo się doczekasz Pysiu :*
Odezwij się po badaniach. Na pewno będzie ok.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Auslanderka, wielkie gratulacje !!! [emoji3] gdzie mierzysz temperaturę? Wiesz czasem dziewczyny maja wysoka temp a przychodzi @ wiec tym się w ogóle nie przejmuj !!
Lanvin, co z ta temperatura hm.. może faktycznie do owu jeszcze czas..
Kotek, Sylwia.. odpocznijcie i wracajcie do nas [emoji6] ja też czasem chciałabym ograniczyć forum ale to chyba staje się moim nałogiem i nawet w pracy co chwile zaglądam do was [emoji12]
Ja może nie staram się za długo bo teraz leci 7 cykl ale pierwsze 3 cykle były na spontanie i jak widać nic to nie dało, a z wami dziewczyny zawsze raźniej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spark progesteron 21dc moja droga
To skrót myślowy lekarzy, którzy zakładają że kazdy ma owu w 14dc. Poprawnie powinni mowic, ze progesteron badamy 7 dpo.

No i zadzwoniłam. Beta 683 czy jakoś tak bo już zapomniałam[emoji12] . Na pewno 600 ileś. Czyli mam nadzieję, że to wczesna ciąża[emoji106] [emoji2] [emoji120] i alkohol nie zaszkodził. Gin w sobotę nie mógł nic jeszcze zobaczyć. Haha pani z recepcji nie śmiała się już ze mnie tylko kazała przyjść w poniedziałek na usg.... i pytała czy okres był normalny.....
Aaaaaa zaczynam wierzyć[emoji106] [emoji106] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Dziękuję za wsparcie[emoji8]
CUODWNIEEEE!!!! gratulacje! :):) no musza byc blizniaki jak nic, bo taka beta! (zakladajac ze to 7dc byla owu :) ) :D niesamowite! chyba ze jeszcze jakies przytulanko bylo w miedzyczasie, o ktorym zapomnialas ;)


@bertha specjalnie dla Ciebie
1487330580-aaaaaa.jpeg
Dziękuje! :* piękny plusik :)

Dzisiaj temp jeszcze niżej 36,38...... ja ją olewam. Będzie co ma być. Do poniedziałku do południa jestem w ciąży[emoji2][emoji2] i tyle.
Wow, no niezła temp :) Mierzysz na dole? Jednak niczego nie mozna byc pewnym ;)

pozdrawiamy cioteczki ze spacerku :)
20170217-115932.jpg
Ale pięknie przystrojony pojazd Nataniela :)
 
Do góry