reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Gabrika, mozna badać glukozę jak i insuline po obciążeniu glukozą. Obie powinny wracac do poziomu wartosci na czczo po 2h.


hehe, no to ja mam podobnie z tymi stacjonarnymi sportami, z tym że ostatnio to nawet takich nie robie, tylko raczej tak jak Paraplu, ćwiczę gałki oczne i kciuki klikając na komórce ;)
Joga.. moze sie tez w koncu na to wybiore.
Ale wczoraj zrobiłam krok do przodu, bo umowilam sie w 3 miejsca!!
1. na jazdę konną! dopiero na 23.04, ale zawsze to cos ;) Dlugo coprawda sobie nie pojeżdzę bo w maju IVF wiec nie bede mogla, no ale chociaz ten raz czy dwa razy sie wybiore :)
2. A do tego umowilam sie na akupunkture!! Znalazlam babeczke, ktora sie koncentruje glownie na nieplodnosci, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :) oczywiscie ciezko bedzie stwierdzic, bo tez dopiero 26.04 ide, a zaraz potem zaczynam procedure, wiec jesli sie powiedzie (OBY!) to ciezko laury przypisywac akupunkturze po jednym zabiegu.
Ale moze tez sie troche odstresuje na tej akupunkturze, wiec mysle ze tez warto.
3. A po trzecie umowilam sie do psychologa! :) zobaczymy czy mi babeczka podpasuje i moze troche moje lenistwo, zdziadzienie odgoni...


Popieram Renie :) @Natalak20 witaj na forum, spokojnie podejmij decyzje i bedziemy trzymac za ciebie kciuki jak juz sie zdecydujecie :)








@Lanvin, jesli nie mam zaktualizowanej daty @, to u mnie ok 29.04. kolejna.
Dziękuję za wsparcie!!
 
reklama
Oj chyba dzisiejszy dzień jakiś lewy[emoji34] Ja tez od rana zdołowana. Rycze bez powodu. W szpitalu ginekolog nazwał to dekompesacją kobiecą. Bardzo spodobało mi się to określenie na płacz bez powodu.

1usavcqgt1dml95x.png
[emoji23][emoji23][emoji23] brzmi bardzo fancy!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry