reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Miałam jeszcze pisać @Docia1975, cieszę się, że z tatą już lepiej :) a jak że staraniami?

@StorAnia fajnie, że domek budujecie. Stan surowy zamknięty w rok to i tak super:) pisałaś, że domek mały, koło 50m2, Wy będziecie tam mieszkać na stałe, czy jak bo nie pamiętam?? Też bym chciała kiedyś się wybudować, ale uznaliśmy, że jak już, to nie chcemy dużego domu. 90-100m2 nam starczy spokojnie, a poza tym nie wyobrażam sobie ogarnięcia dużej chaty, chyba cały tydzień nic innego bym nie robiła...tesciowie mają dom 160m2 na dwie osoby, porwali się na kredyt na starość...U nich wiecznie brudno, bo psy i kot latają z ogrodu do mieszkania w kółko.

qdkkj44j6bi2vbec.png
17dc,po owu starania były czekamy kochana,pokazuj wykres :)coś się nauczymy
 
reklama
Czterodniowe plamienie czy cztery dni przed @?
Ja mialam 5 dni przed @, ale to nawet dnia nie trwało, kilka razy na papierze przy podtarciu tylko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tydzien przed miesiaczka mialam plamienie 3-4 dniowe i zrobilam test odrazu po tym plamieniu. Przez pierwszy dzien plamienie bylo jasnoczerwoną krwią w niewielkiej ilosci i potem bylo coraz mniej. 4 dnia to juz byla tylko brazowa kropka
 
No właśnie też tak pomyślałam, że to może być to i 4 dni przed terminem miesiączki tuż po tym plamieniu zrobiłam test który wyszedl negatywnie niestety, ale moze to za wczesnie jeszcze. Od wczoraj mam termin planowanej miesiaczki i mam plamienia znowu... nie wiem juz co mam myslec chyba jutro powtorze test o_O
Mi w dniu plamienia nie wyszedł test. Dzień później słaba krecha. I piękna beta

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry