reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Moi chcieli w zeszłym roku nas zabrać i zasponsorowac wyjazd, ale jak powiedziałam im jakie są teraz ceny za wejście, to przelozylismy wyjazd [emoji12]



Nie jest powiedziane, że w ciąży jajnik będzie bolał :) raczej będą męczyły inne rzeczy - jak to w ciąży :) ja ciążę wspominam bardzo dobrze, prócz tego, że ostatnie dwa miesiące nie moglam się ruszać i leżałam plackiem...a jak czułam ruchy małego, to w ogóle było wspaniale :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No faktycznie cena wejścia do ZOO jest wysoka :/ Jakoś dwa lata temu płaciłam 30 zł a teraz chyba 45 ?
 
reklama
Dzień dobry Skarby :) ja dzis wolne w końcu :) ale wczoraj mój rozbierał piec, syf w całym domu, musimy wszystkie cegły jeszcze powynosić, to sprzątania będę miała. Ja mam wizyte u gina 22, mam nadzieje, że przepisze mi clo.
 
Co kupujecie swoim mamom na Dzień mamy? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wielki bukiet kwiatów i czekoladki. Miala dostac weekend w spa ale dostała silnej alergii skornej i jest na sterydach :(. Ma juz 66 lat i jest strasznie slabiutka. Jak się podleczy to ją gdzieś zabiorę.
Kurde dziewczyny super wykresy :). @Lanvin ładnie dong u Ciebie działa.
@arrow92 dzialajcie bez obijania się.
Dziewczyny tylko takna szybko pisze bo w pracy siedzę i z telefonu. A cos mi nie działa cytowanie kilku.

Moj gin o 6 rano mi maila wysłał, ze jest na wyjeździe i dopiero w piątek oddzwoni. Także czekam dalej.
Miłego dnia.
 
Witajcie muszę wam się wyżalić. Moja siostra jest mlodsza ode mnie o 2 lata. Kiedyś wzięliśmy kredyt na spłatę mieszkania i płacilismy ratę na pół. Po jakimś czasie się okazało że raty nie są płacone bo mądra siostra zamiast płacić wolała to przeznaczyć na narkotyki!! Nigdy jej tego nie wypomniałam.

Pół roku temu wiedziała że teraz w piątek jedziemy na wesele poprosiłam ja żeby nas zawiozła. Powiedziała że nie ma problemu. Wczoraj do mnie dzwoni i mówi że musiała by zrobić 200 km. I czy możemy kogoś innego ogarnąć!! Wpadłam w szał. Kilka dni przed weselem mam kogoś załatwić? Napisałam jej ze mam juz kierowcę i łaski nie potrzebuje. Ze nigdy nie mogę na nią liczyć. Ona na mnie zawsze może liczyć. Nigdy nie otrzymałam od niej wsparcia wtedy kiedy tego potrzebowałam a w ostatnim czasie jest mi bardzo potrzebne!!! Przepraszam że mecze was moimi problemami ale lepiej jest mi się wygadac[emoji26]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podpinam się pod pytanie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zabieram mamę na kolację. Rzadko chodzi do restauracji, zawsze to ona gotuje więc to najlepszy prezent :)


@MoKa a po operacji nic Cię nie boli? Ja zawsze jestem taka pechowa... po wyrwaniu ósemki przez 8 miesięcy mnie szczęka bolała, to po takim rozległym zabiegu pewnie 2 lata mnie będzie jajnik naparzał... i jak tu zachodzić w ciąże? Boję się...

W drugim cyklu mega bolał mnie jajnik jeden szczególnie podczas bara bara. Za drugim razem to aż słabo mi się zrobiło ale wiedząc o presji czasowej zacisnęłam zęby.

Witajcie muszę wam się wyżalić. Moja siostra jest mlodsza ode mnie o 2 lata. Kiedyś wzięliśmy kredyt na spłatę mieszkania i płacilismy ratę na pół. Po jakimś czasie się okazało że raty nie są płacone bo mądra siostra zamiast płacić wolała to przeznaczyć na narkotyki!! Nigdy jej tego nie wypomniałam.

Pół roku temu wiedziała że teraz w piątek jedziemy na wesele poprosiłam ja żeby nas zawiozła. Powiedziała że nie ma problemu. Wczoraj do mnie dzwoni i mówi że musiała by zrobić 200 km. I czy możemy kogoś innego ogarnąć!! Wpadłam w szał. Kilka dni przed weselem mam kogoś załatwić? Napisałam jej ze mam juz kierowcę i łaski nie potrzebuje. Ze nigdy nie mogę na nią liczyć. Ona na mnie zawsze może liczyć. Nigdy nie otrzymałam od niej wsparcia wtedy kiedy tego potrzebowałam a w ostatnim czasie jest mi bardzo potrzebne!!! Przepraszam że mecze was moimi problemami ale lepiej jest mi się wygadac[emoji26]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Rozumiem Cię, też z bratem a raczej z bratową jedną mam tak. W ogóle w dupie mnie ma. Po operacjach nie tylko mnie nie odwiedziła ale i po pierwsze operacji 5 dni przed wigilią namówiła praktycznie całą rodzinę poza moją mamą na wyjazd na święta i zostawili mnie po tych przeżyciach samą na wigilię z mężem i moja mamą, nawet tato pojechał tak go zbajerowała gdy ja potrzebowałam mega wsparci...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie muszę wam się wyżalić. Moja siostra jest mlodsza ode mnie o 2 lata. Kiedyś wzięliśmy kredyt na spłatę mieszkania i płacilismy ratę na pół. Po jakimś czasie się okazało że raty nie są płacone bo mądra siostra zamiast płacić wolała to przeznaczyć na narkotyki!! Nigdy jej tego nie wypomniałam.

Pół roku temu wiedziała że teraz w piątek jedziemy na wesele poprosiłam ja żeby nas zawiozła. Powiedziała że nie ma problemu. Wczoraj do mnie dzwoni i mówi że musiała by zrobić 200 km. I czy możemy kogoś innego ogarnąć!! Wpadłam w szał. Kilka dni przed weselem mam kogoś załatwić? Napisałam jej ze mam juz kierowcę i łaski nie potrzebuje. Ze nigdy nie mogę na nią liczyć. Ona na mnie zawsze może liczyć. Nigdy nie otrzymałam od niej wsparcia wtedy kiedy tego potrzebowałam a w ostatnim czasie jest mi bardzo potrzebne!!! Przepraszam że mecze was moimi problemami ale lepiej jest mi się wygadac[emoji26]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
O matko, faktycznie masz siostrę która Cie totalnie olewa. Dobrze, że jej to powiedziałaś. Ale bardzo przykre, że się tak zachowuje. NIe możesz jej zaufać w niczym.
 
O matko, faktycznie masz siostrę która Cie totalnie olewa. Dobrze, że jej to powiedziałaś. Ale bardzo przykre, że się tak zachowuje. NIe możesz jej zaufać w niczym.
Nawet nie wiesz jak jest mi przykro :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trochę naprodukowałyście dziś postów[emoji6]luknęłam na szybko. Odpisze wieczorkiem późnym jak z pracy wrócę.

Mam pytanie do dziewczyn z wysoką prolaktyna- miałyście jakieś objawy? Czy tylko wynik badania na to wskazuje? Ja z hormonów robiłam tylko pakiet tarczycowy i fsh i lh w 3 dc. Ogólnie gin potwierdził owu,tarczyca ok i fsh/lh też dobre. No i jak wyszło słabe nasienie to mnie jakby "zostawił" bo gdyby było dobre to dalsza diagnostyka w tym drożność miała być...@ jak w zegarku,żadnych plamień w trakcie cyklu...i nie wiem czy szukać na siłę...dla spokoju mogłabym zbadać tą prolaktyne...
Przed pierwszą ciążą nic nie badałam tylko owu sprawdzilam i plemniki M...

I drugie pytanie -clo oprócz przyspieszenia i większej liczby jajeczek poprawia ich jakość?? Bo gin mówi że można spróbować...Mi większa ilość nie potrzebna. Szybkość też bo w 12 dc mam owu więc za szybko to źle bo mi się @ nie zdąży skończyć[emoji6] ale lepsza jakość by się przydała bo w wieku 37 lat to już nie pierwszej urody one[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Żadnych objawów, sama byłam zaskoczona. Ponoć objawem jest ogólne zmęczenie i brak libido, co u mnie się utrzymuje nawet po 1,5 miesiąca brania bromergonu. Zbadaj, zbadaj, ja żałuję, że odkładaliśmy badania przez rok, bo niby trzeba się zgłosić po roku starania do lekarza. Teraz bym hurtem zrobiła wszystko, a tak to straciłam rok
 
Do góry