reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej, ja po wizycie...
Marysia zostaje Marysią.. Waży 750 gram, ma bardzo długą kość udową, mały brzuszek i nie za dużo główka szykuje się duże, chude dziecko Tak powiedzial pan doktor Szyjka długa, twarda.. Wszystko Ok.. Zdjęcia niestety nie mam, bo moje dziecko wtuliło się we mnie i buziaka nie chciało pokazać
 
reklama
@queen_b haha nie jestem krejzola bo jest nas juz dwie [emoji12] ja tez wybralam te Waterwipes czy jak im tam :) mam nadzieje, ze sie sprawdza.

A zamiast lozeczka to chcialam na poczatku kosz Mojzesza ale ubzduralam sobie stelaz na kolkach i przeszperalam caly internet i nie znalazlam tekiego stelaza [emoji30]
A normalne kolyski ba kolkach maja pierdyliard falbanek, sa slitasnie rozowe albo slitasnie niebieskie...no rzygam tecza jak je ogladam.

I dlatego sklaniam sie tez do lozeczka Stokke.

@Lanvin pisalas, ze nie masz czasem jak szukac linkow to prosze:

Cybex Priam Birds of Paradise
1495128559-aaaaaa.jpeg


1495128575-aaaaaa.jpeg


1495128583-aaaaaa.jpeg


1495128590-aaaaaa.jpeg






[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Stokke jest na kółeczkach. I jest pół okrągłe. Wiec to plus. No i powiększa się ze nawet starsze dziecko może mieć łóżeczko. Plus do tego przewijak który zmienia się w biurko. No fajnie te rozwiązania.

A co do tego akurat modelu wózka to jakoś mi się nie podoba. Chyba za dużo wszystkiego na nim [emoji87][emoji85] widziałam tez taki cały czarny ze złotymi skrzydłami na butce jakaś specjalna edycja a cena to jakieś 10tys zł !![emoji79][emoji79] chyba ich powaliło !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@queen_b haha nie jestem krejzola bo jest nas juz dwie [emoji12] ja tez wybralam te Waterwipes czy jak im tam :) mam nadzieje, ze sie sprawdza.

A zamiast lozeczka to chcialam na poczatku kosz Mojzesza ale ubzduralam sobie stelaz na kolkach i przeszperalam caly internet i nie znalazlam tekiego stelaza [emoji30]
A normalne kolyski ba kolkach maja pierdyliard falbanek, sa slitasnie rozowe albo slitasnie niebieskie...no rzygam tecza jak je ogladam.

I dlatego sklaniam sie tez do lozeczka Stokke.

@Lanvin pisalas, ze nie masz czasem jak szukac linkow to prosze:

Cybex Priam Birds of Paradise
1495128559-aaaaaa.jpeg


1495128575-aaaaaa.jpeg


1495128583-aaaaaa.jpeg


1495128590-aaaaaa.jpeg






[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

[emoji176][emoji176][emoji176]jest piekny [emoji176][emoji176][emoji176]

Queen, cztery stowki to jeszcze nie tragedia, choc drozszych juz nie widzialam, ale jak pozbierasz wszystko do kupy to juz troche hajsu trzeba wylozyc[emoji20]

Ja lozeczko kupie pozniej, po przeprowadzce w listopadzie. Póki co chce cosleeper chicco next to me
1495128955-aaaaaa.jpeg


A butelki como tomo
1495129265-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stokke jest na kółeczkach. I jest pół okrągłe. Wiec to plus. No i powiększa się ze nawet starsze dziecko może mieć łóżeczko. Plus do tego przewijak który zmienia się w biurko. No fajnie te rozwiązania.

A co do tego akurat modelu wózka to jakoś mi się nie podoba. Chyba za dużo wszystkiego na nim [emoji87][emoji85] widziałam tez taki cały czarny ze złotymi skrzydłami na butce jakaś specjalna edycja a cena to jakieś 10tys zł !![emoji79][emoji79] chyba ich powaliło !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Taa, seria Jeremy Scott, zajebiste[emoji7]

Emilka, wspaniałe wiesci, moja córcia tez miała bardzo długa kość udowa wiec ja wyliczali na klocuszka 4.5kg a urodziła sie 3.6, tyle ze dlugasna faktycznie bo 59cm[emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji176][emoji176][emoji176]jest piekny [emoji176][emoji176][emoji176]

Queen, cztery stowki to jeszcze nie tragedia, choc drozszych juz nie widzialam, ale jak pozbierasz wszystko do kupy to juz troche hajsu trzeba wylozyc[emoji20]

Ja lozeczko kupie pozniej, po przeprowadzce w listopadzie. Póki co chce cosleeper chicco next to me
1495128955-aaaaaa.jpeg


A butelki como tomo
1495129265-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tez myślałam o tym łóżeczku next to me - ale jeśli kupię to będę go mieć w domu rodzinnym w pl bo w uk to te sypialnie są tak małe ze mi się nie zmieści koło łóżka [emoji87][emoji87][emoji23][emoji23]
A o tej marce butelek nie słyszałam tutaj w uk. A ty @parpalu ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@queen_b haha nie jestem krejzola bo jest nas juz dwie [emoji12] ja tez wybralam te Waterwipes czy jak im tam :) mam nadzieje, ze sie sprawdza.

A zamiast lozeczka to chcialam na poczatku kosz Mojzesza ale ubzduralam sobie stelaz na kolkach i przeszperalam caly internet i nie znalazlam tekiego stelaza [emoji30]
A normalne kolyski ba kolkach maja pierdyliard falbanek, sa slitasnie rozowe albo slitasnie niebieskie...no rzygam tecza jak je ogladam.

I dlatego sklaniam sie tez do lozeczka Stokke.

@Lanvin pisalas, ze nie masz czasem jak szukac linkow to prosze:

Cybex Priam Birds of Paradise
1495128559-aaaaaa.jpeg


1495128575-aaaaaa.jpeg


1495128583-aaaaaa.jpeg


1495128590-aaaaaa.jpeg






[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Wow! Chcę to! [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stokke jest na kółeczkach. I jest pół okrągłe. Wiec to plus. No i powiększa się ze nawet starsze dziecko może mieć łóżeczko. Plus do tego przewijak który zmienia się w biurko. No fajnie te rozwiązania.

A co do tego akurat modelu wózka to jakoś mi się nie podoba. Chyba za dużo wszystkiego na nim [emoji87][emoji85] widziałam tez taki cały czarny ze złotymi skrzydłami na butce jakaś specjalna edycja a cena to jakieś 10tys zł !![emoji79][emoji79] chyba ich powaliło !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wersja limitowana jest drozsza niestety :/

Tytaj masz strony prosto ze sklepu Cybex:


1495129740-aaaaaa.jpeg

1495129751-aaaaaa.jpeg

1495129759-aaaaaa.jpeg

1495129766-aaaaaa.jpeg

1495129775-aaaaaa.jpeg

1495129783-aaaaaa.jpeg


Mios jest duzo tanszy od Priam ale jakos mi sie ksztalt nie podoba Miosa.
Tutaj Mios:
1495129833-aaaaaa.jpeg



A co do wozka to chcialam jakis z wzorkami bo te wszystkie wozki jaki woduje na ulicy sa tak nudne, te same jednokolorowe Bugaboo i Stokke, ze uszami mi to wylazi. Chce cos innego :) i dlatego Cybex mi sie podoba :) podobaja mi sie jeszcze inne ale sa to glownie 3-kolowce a im jakos nie ufam.

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
W tej ramie Cybex priam wiecie co jest zajebiste najbardziej dla mnie? Ze przednie kolka można wymienić na płozy- takie narty[emoji2] No u mnie by sie to sprawdziło jak marzenie[emoji85][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Hahah widziałam to na yt !![emoji23][emoji23][emoji87][emoji87] w uk to się nie spr [emoji23][emoji23] ale u Ciebie masz racje ! [emoji23][emoji23] ale stokke trailz tez bo to terenowy wózek ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paraplu oni z tymi cenami to z dupy wyskoczyli, serio[emoji849] No qrwa diaper bag za 200€?? Hello?[emoji848]

No wlasnie Ja porzadne kolka potrzebuje a nie chce trojkolowca bleee
Stoke trailz kolka ok, ale od tego wozka odrzuca mnie jedna rzecz - wielkosc spacerowki, sa cholernie male w porownaniu do innych wozkow, ogladalam na zywo..
Nuna ivvi tez kolka spoko, nadadza sie.
Bugaboo buffalo tez bardzo fajny, no drogawy :/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry