reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć dziewczyny. U mnie nie za dobrze. Zauważyłam dzisiaj przy podcieraniu śluz zabarwiony krwią. Byłam akurat w pracy. Zadzwoniłam po męża żeby po mnie przyjechal i pojechaliśmy na IP. Zostałam zbadana i Pani doktor powiedziała że nie wie skąd ta krew ale że nie widzi świeżej. Dzisiaj 6t2d ale powiedziała że ciąża wygląda na młodszą. Dziś był pecherzyk 5,6 mm. Pokazywała mi małą kreseczke w środku i powiedziała że to jest dziecko. Więc rozumiem że to był zarodek... No ale nadal brak akcji serca [emoji53] czekam więc na wizytę 2.06 jak na zbawienie A tym czasem muszę się oszczędzać i czymś zająć głowę bo oszaleje...[emoji45]

f2w33e3kl7hy4c49.png
Ja miałam plamienie np. Spowodowane lutka... trzymam kciuki kochana! A na serduszko.jeszcze czas ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję Kochana. Mam nadzieję że u mnie też będzie wszystko ok. Staram się myśleć pozytywnie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie , bedzie [emoji8][emoji8] za szybko na testy sikamy a potem sie stresujemy, tez przez to przechodzilam [emoji6]
Dzieciaczki przeważnie sa mniejsze na tym etapie [emoji4]
Pisz jak cos do mnie na privka [emoji5][emoji5]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Ja stosuje od 3 cykli i d.pa [emoji12] tak jak i polecone przez moja gin saszetki Inofolic.. teraz odstawiłam wszystko! Muszę wrzucić na luz [emoji6] może u kuzynki to czysty przypadek, a może faktycznie tak na nią zadziałał. Warto stosować jeżeli masz mało śluzu bo to jedyny żel, który nie zabija plemników, a pomaga im " dotrzeć do celu" [emoji6]

@Lanvin, mam z philipsa podobny azzur i polecam [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie ze sluzem o tak sobie nie jest najgorzej dla mnie jest wystarczająco ale obawiam się ze może za mało żeby dotarły właśnie to celu
 
Korneliakamila ja jeszcze ponad rok temu bylam zalamana ze nasze plany o potomstwie odwleka sie nie wiadomo o ile i czy w ogóle bedzie drugie dziecko. Moje wyniki badan byly mega zle. Endo tez nie pocieszala. Do tego moj wiek i tez coraz większa różnica między dziećmi ale cóż czasu nie cogne a kilka lat wcześniej nie bylo możliwość nawet o mysleniu o drugim dziecku.
My wykanczamy poddasze i się przy okazji ale teraz jak znalazl będą nowe sypialnie dla dzieci :-) lada chwila mam nadzieje będę kolory wybierać. Bo w pierwszej kolejnosci schody na górę.
No to super rozumiem ze w końcu się udało i masz już drugie w drodze ?
 
@siwa84 będzie dobrze wiele dziewczyn ma plamienia i nic złego to zwyczaj nie znaczy a dużo może złego stres zrobić więc się nie przejmuj i nie stresuj bo to szkodzi będzie napewno dobrze zobaczysz
 
Siwa, bedzie dobrze, musi byc[emoji1364][emoji1364][emoji1364]
Na serduszko za wczesnie, jest zarodeczek w tym momencie, to wazne[emoji8]

Lanvin, kurde no nie wierze[emoji53] nie wierze dopoki nie ma maupy, wykres byl idealny! Trzymam kciuki zeby rano skoczyla w gore[emoji1364][emoji1364][emoji1364]

Mfifi, bardzo dobre wiadomosci przynioslas, ciesze ze ze dostalas zielone swiatlo!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Witam porannie przy kawie.
Korneliakamila tak, test robilam tydzień temu, wg obliczen wychodzi 4t5d. 31 maja mam nadzieję wizyte u gin a 2 czerwca endo. Nie mam większych objawow , nie mdli mnie , mam nadzieje ze jest wszystko dobrze.
 
reklama
:) dziękuję Dziewczyny

Miałam test robić jak coś 26 maja dopiero ale dziś miałam sen że nasikalam na test płytowy jak na strumieniowy i niby wyszły dwie kreski ale się zaraz rozlaly i jak wstałam to stwierdziłam że sikne, ale jeszcze nie chce się cieszyć bo się boję że to nie prawda

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry