reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@MoKa dzięki! powiem gościowi żeby to mi dał następnym razem. Bo wyhodowałam sobie torbiel. Zaraz mi tam strusie jajo po prostu urośnie.

A tak w ogóle to byłam w szpitalu u kuzynki odwiedzić jej bobaska. Jejuuuu dziewczyny. Jakie to malusie! A ile przy tym pracy! Kuzynka od 4 dni nie zdążyła gazety przeczytać. ;) Ale jak mi zaczęła opowiadać o porodzie to tak jakoś przez jeden dzień miałam myśli, że po co się pakować w ciążę jak kończy się takim bolesnym procesem ;) ale potem mi przeszło. Dla takiej małej kluseczki na pewno warto.
 
Cześć, nie poodpisuję, bo od poniedziałku jesteśmy w CZD i z moim szogunem nie mam chwili wytchnienia, jestem umordowana upałem, warunkami i jej rykiem i nadaktywnością. Wszystko mnie boli. I pierwszy raz mam nadzieję, że ciąży nie będzie, bo byłyśmy na rtg, plus ten stres. Dobrze, że jutro wypis. No i cudownie się nami zajęli, także jakby ktoś musiał z dzieckiem do szpitala to polecam
 
E spokojnie :-) ja nie myśle nawet o tym :-) idę sprzątać :-*

Nie daj sie prosić , pokaz cienia
Ty sie nie nastawiasz, ale MY tak [emoji854][emoji5]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry