reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No rosną Nam chłopaki ...jak tam Ali w szkole sobie radzi ?:)
Kurde mi tak Kopciuszka, luuznej, Marty, Mamy Stacha i Agi brak :) Ale może jeszcze wrócą :D
Mam nadal w obserwowanych Twój stary nick :D
Dziękuję za gratulacje ....było bardzo ciężko, ale w końcu się udało ...
Wierzę, że i Tobie się niunia uda :)

a się tak gościnnie bezczelnie wtrącę ;) no jakoś cisza na zamkniętym, już prawie nikt się nie odzywa... jeszcze na FB jest kilka dziewczyn, ale kontakt kiepski. ale za to pracuję w jednej firmie z Kasiekkrk i widujemy się często :)
Rysiu super chłopak rośnie:)
 
reklama
a się tak gościnnie bezczelnie wtrącę ;) no jakoś cisza na zamkniętym, już prawie nikt się nie odzywa... jeszcze na FB jest kilka dziewczyn, ale kontakt kiepski. ale za to pracuję w jednej firmie z Kasiekkrk i widujemy się często :)
Rysiu super chłopak rośnie:)
A Ty podglądaczu! :)
 
Chodź na truskawki :) Zrobię w gratisie masaż stóp :)

Kochana jestes! :) truskawki z checia zjem , a za masaż stóp dziekuje ale nie skorzystam, jestem z tych dziwnych co nie lubia swoich stop i w sumie innych tez (no oprocz mojego synka :) )
aaa no a jak dostalam kiedych w prezencie woucher na masaz calego ciala to zamienilam na paznokcie bo nie bylabym w stanie dac sie komus masowac :-p:laugh2::-p:laugh2:
 
No rosną Nam chłopaki ...jak tam Ali w szkole sobie radzi ?:)
Kurde mi tak Kopciuszka, luuznej, Marty, Mamy Stacha i Agi brak :) Ale może jeszcze wrócą :D
Mam nadal w obserwowanych Twój stary nick :D
Dziękuję za gratulacje ....było bardzo ciężko, ale w końcu się udało ...
Wierzę, że i Tobie się niunia uda :)
Najważniejsze, że się udało :* ja 3 lata od rozwodu z 8 letnią przypuszczalną różnicą wiekową między dziećmi (realizm każe mi mniemać, że mogę troszkę poczekać na dwie kreseczki, doskonale wiesz jak jest) wreszcie w pełni świadomie mogę postarać się o rodzeństwo. Co do szkoły, Aleks kończy pierwszą klasę, postanowiłam nie wysyłać go wcześniej do szkoły,zresztą 90% jego klasy to dzieci z 2009. Radzi sobie dobrze, szczególnie z nawiązywaniem kontaktów, bardzo otwarty z niego chłopiec ale coś czuję, że wyrośnie z niego ścisłowiec o wiele bardziej zajmuje go matematyka niż polski no i już bardzo się interesuje techniką, szczególnie komputerami (nie mylić z ciągłym graniem w gry o które musiłam stoczyć walki bo chciałby grać wiecznie ale o nie nie :D ) a Michaś, ten przystojniak? :)
Oooo chciałabym sie dowiedzieć co u dziewczyn, jak się Luuznej po rozwodzie ułożyło czy Mamie Stacha po Staszku i Franku przydarzyła się córeczka, tak samo Kopciuszkowi.... :) zatęskniłam
 
a się tak gościnnie bezczelnie wtrącę ;) no jakoś cisza na zamkniętym, już prawie nikt się nie odzywa... jeszcze na FB jest kilka dziewczyn, ale kontakt kiepski. ale za to pracuję w jednej firmie z Kasiekkrk i widujemy się często :)
Rysiu super chłopak rośnie:)
Jak w soku z żuka, wywołana <3
 
Najważniejsze, że się udało :* ja 3 lata od rozwodu z 8 letnią przypuszczalną różnicą wiekową między dziećmi (realizm każe mi mniemać, że mogę troszkę poczekać na dwie kreseczki, doskonale wiesz jak jest) wreszcie w pełni świadomie mogę postarać się o rodzeństwo. Co do szkoły, Aleks kończy pierwszą klasę, postanowiłam nie wysyłać go wcześniej do szkoły,zresztą 90% jego klasy to dzieci z 2009. Radzi sobie dobrze, szczególnie z nawiązywaniem kontaktów, bardzo otwarty z niego chłopiec ale coś czuję, że wyrośnie z niego ścisłowiec o wiele bardziej zajmuje go matematyka niż polski no i już bardzo się interesuje techniką, szczególnie komputerami (nie mylić z ciągłym graniem w gry o które musiłam stoczyć walki bo chciałby grać wiecznie ale o nie nie :D ) a Michaś, ten przystojniak? :)
Oooo chciałabym sie dowiedzieć co u dziewczyn, jak się Luuznej po rozwodzie ułożyło czy Mamie Stacha po Staszku i Franku przydarzyła się córeczka, tak samo Kopciuszkowi.... :) zatęskniłam
Oj nie wiedziałam, że się rozwiodłaś ...nawet nie wiedziałam o Luuznej,- najważniejsze byście z Alim byli szczęśliwi ..I gratuluję zdolnego syna ...mój to wersja ''łobuzowata'' :D chodzi i guza szuka. Poród zakończony zamartwica zrobił swoje, więc rehabilitacje i nadganianie grupy Też powtarzał zerówkę :)
Mówi, że będzie złomiarzem - bo się nie narobi a zarobi ;D Nie wiem skąd mu się to wzięło haha :D
 
Oj nie wiedziałam, że się rozwiodłaś ...nawet nie wiedziałam o Luuznej,- najważniejsze byście z Alim byli szczęśliwi ..I gratuluję zdolnego syna ...mój to wersja ''łobuzowata'' :D chodzi i guza szuka. Poród zakończony zamartwica zrobił swoje, więc rehabilitacje i nadganianie grupy Też powtarzał zerówkę :)
Mówi, że będzie złomiarzem - bo się nie narobi a zarobi ;D Nie wiem skąd mu się to wzięło haha :D
Łobuzowanie też mu się zdarza :) Alek planuje zostanie youtuberem gamingowym, mam mu kupić dodatkowy komputer a jego ojczym jako jego guru komputerowe ma mu montować filmy :D także też nie planuje przepracowania :D
A co do rozwodu, to czuję, że tak miało być coś tam prowadziło do ukształtowania mnie i do poznania mojego narzeczonego :) zresztą, tak się często kończą śluby nastolatek z powodu ciąży
PS no tak... o ile dobrze pamiętam wyciekaly Ci wody, zakrywały małego tylko do połowy a jak leżałaś to się rozchodziły na boki, plus skończyło się CC kiedy ciężko było wyciągnąć małego bo główką był w kanale rodnym. O ile nie pomyliłam czegoś :)
 
Asha to szybkiego "zaciążenia" :)
Ness mój aż do tego tygodnia też cały czas niziuuuutko! Teraz powoli wierci się i udaje wyżej :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pauluś ja również życzę szybkiego zaciążenia :)
Asha to szybkiego "zaciążenia" :)
Ness mój aż do tego tygodnia też cały czas niziuuuutko! Teraz powoli wierci się i udaje wyżej :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No może w końcu się doczekamy kopniaków w żołądek :)
Już po prenatalnych ?

MamaStacha ma 3 synka. Rodzinka.pl Nessi, jak na zamkniętym Cię muszę poganiać, to zaczęłam śledzić, bo się martwiłam.
We wtorek mam wizytę to się dowiem czy wszystko ok...niunia :) Dziękuję :*
 
Do góry