reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1496600570-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@NeSSi dobrze widzisz :p podloga nie jest zabezpieczona bo to stara podloga i idzie do wyrzucenia niedlugo.

Poki co tylko gruntem jest pomalowane. Za tydziem O moze bedzie mial czas to farba juz pomaluje :) zaraz zrobie fotki. Nawet z samym gruntem jest boski efekt [emoji7]

@ketsurui a gdzie czas dla siebie? :p

@badia89 bez czarnnowidzenia prosze. Nie ma jeszcze malpy to nie ma :)

@siwa84 no ja piernicze to lekarz czy zakonnica bo jej sie chyba cos powalilo we lbie [emoji35]
Oj ale bym skarge wysmarowala do dyrekcji [emoji35]

Ogromnie sie ciesze, ze z glowka juz lepiej [emoji8]
Zycze powodzenia z dieta!
Wykupienie bebio bylo moja najlepsza decyzja w ciagu ostatniego roku.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochana właśnie nie mogę, bo już dawno bym zrobiła. Mieszkam w Niemczech i to nie ma jako takich samodzielnych laboratoriów. Nie można również iść do lekarza prywatnie. Każdy lekarz ma swoją praktykę lekarską i u siebie laboratorium. Jedynie jak jestem na urlopie w Polsce to robię badania krwi. Ostatnio w styczniu robiłam tsh, prolaktyne i progesteron to były w normie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy będziesz w Polsce?


@Spark @ 20.06

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@oczekiwanie u mnie dzisiaj podobny wykres :) jestem ciekawa co z tego wyniknie i czy clo pomoże. W klasie starszego dwie mamy są w ciąży z trzecim dzieckiem, jedna urodziła trzecie w zeszłym roku. Cholernie chciałabym do nich dołączyć...
Zobacz załącznik 809257
Dzisiaj odpoczywam, bo wczoraj starszy zaprosił kolegów na urodziny i cały dzień byłam na nogach. Najpierw zakupy, potem sprzątanie i zrobiłam dzieciakom pizzę, wypieliłam ogródek, posadziłam nowe kwiatki i wieczorem padłam. Dzisiaj wcześniej się kładę ;) Buziaki dla wszystkich :)
Faktycznie podobnie to u nas wygląda :). Kiedy testujesz??. Ja mam w pt zrobić betę, chociaż jak dla mnie to za wcześnie bo 3 dni przed @, ale tak lekarz wymyślił.
Cześć Kochane moje [emoji10]
Chyba się trochę pozbieralam. Bardzo pomógł mi ostatni artykuł mamyginekolog o poronieniech. Odpoczywam na chorobowym A od poniedziałku mam urlop.

W piątek byłam na wizycie u mojej Pani doktor. W macicy zostało jeszcze trochę jakiegoś płynu, który powinien zejść razem z pierwszą @. Powiedziałam jej co mówiła lekarka w klinice,która stwierdziła mi poronienie, że powinnam porozmawiać że swoim lekarzem o diagnostyce dlaczego ronię. I wiecie co usłyszałam? Ze nie ma potrzeby robić żadnych badań bo widocznie Bóg tak chciał i powinnam się modlić dużo i że nic na siłę bo mam już jedno zdrowe dziecko i mam się z tego cieszyć... Ręce mi opadły. Muszę iść chyba do Niemca bo 2 Polaków ginwkologow w okolicy już przerobilam i się zawiodłam strasznie.

Co poza tym? Podjęłam wyzwanie odchudzania siebie i mojego synka. Wykupiła dietę Vitalii i od jutra zaczynamy działać. Dodatkowo muszę zdiagnozować mojego Igorka w kierunku nietolerancji lub alergii pokarmowych.
No to ja spadam się pomodlić...
Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
No to trafiłaś :/. Tk moze my założymy sekte i sie wszystkie będziemy modlily. Jeżeli to od modlitwy zależy to Dlaczego Ci co grzesza bez problemu zaliczają wpadki a my nie możemy. Co za myślenie.
 
Hej dziewczyny
emoji6.png
ale jutro będzie testujących !
emoji33.png
trzymam kciuki za was
emoji110.png
️ ja też miałam cichą nadzieje, że moja @ nie przyjdzie ale dzień moich urodzin nie jest dla mnie szczęśliwy.. mam już różowe nitki krwi i brzuch pobolewa jak na @ także pewnie już jutro zawita
emoji53.png
emoji17.png



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej dziewczyny [emoji6] ale jutro będzie testujących ! [emoji33] trzymam kciuki za was [emoji110]️ ja też miałam cichą nadzieje, że moja @ nie przyjdzie ale dzień moich urodzin nie jest dla mnie szczęśliwy.. mam już różowe nitki krwi i brzuch pobolewa jak na @ także pewnie już jutro zawita [emoji53][emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinek ,zdrówka spełnienia marzeń i dużo wytrwalosci !! ❤❤️ 100 lat
 
Czesc dziewczyny. Trzymam kciuki za wszystkie testujace.
Mam takie pytanko do Was. Czy od luteiny dowcipnej moze piec i szczypac po stosunku? Bo dopiero zaczynamy wracac do zycia lozkowego po mojej operacji, ale tak mnie podwozie szczypie "po" ze masakra..czytam ze albo suchosc albo infekcja (ale dopiero skonczylam clotrimazol wiec sama nie wiem) nie mialam tak przed operacja...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedy będziesz w Polsce?


@Spark @ 20.06

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dopiero jedziemy na urlop w sierpniu. Moja siostra chce mi umówić wizytę u swojego lekarza, dzięki któremu ma synka. U nas to chyba rodzinne są problemy z zajściem w ciążę po 30stce i jeszcze jej utrzymanie. Do sierpnia więc się nie będę spinac tylko postaram się schudnąć jak najwięcej.
Lekarza tutaj muszę znaleźć swoją drogą.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hejka

widze je jutro bedzie ciekawy poranek z sikancami i za wsztskie trzymam kciuki!!

@MartaBarbaraWeronika Ty wiem ze nie sikasz ale trzymam kciuki zeby nie przyszla wredota! :)

@siwa84 fajnie ze juz lepiej, a lekarz masakra! Mam nadzieje ze w koncu trafisz na ogarnietego i juz niedlugo bedziesz miala pieknego i zdrowego dzidziusia!

@Paraplu super remont wyglada, fajnie patrzec na efekt swojej pracy , od razu milej sie mieszka :)

A ja sie wkurzam bo mam nowy telefon i mi powiadomienia o nowych postach nie przychodza :( nie wiem czemu , na starym nadal normalnie a tu lipa!

No i dzis boli mnie brzuch ale mam nadzieje ze to stres przed jutrzejsza wisyta! Bardzo sie boje ze cos okaze sie nie tak :(
 
Do góry