reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej mam pytanie do dziewczyn,ktore pamietaja lub same doświadczyly..czy w pierwszym trymestrze, 5-6tc w czasie stosunku odczuwałyście dyskomfort albo lekki bol..ja poczulam taki w 5tc jak bym byla w czasie owulacji..taka obolala w srodku..czy to normalne?:oops:

16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
[/QUOTE]
Na suwaczkku jest, że jesteś w 16tc...chyba błąd ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobietki
Gratulacje ogromne kreseczek:) niech się zapelnia forum pozytywnymi wieściami:)
Flower napewno wszystko będzie dobrze ja pamiętam że specjalnie poszłam później do lekarza żeby już było ładnie widać, żeby się właśnie nie stresować:)

@Spark u mnie kolejna @ 29.06. Chyba że znowu owu się przesunie.

Dołka mam jakiegoś. Przeraża mnie jak wiele par pragnie dziecka a to nie jest takie proste jak się wydaje. Za to w drugą stronę, gdy się nie chce to jedno za drugim leci. Ehh . W weekend poklocilam się że swoim szanownym małżonkiem.... tak świętował mecz ze ledwo do domu wrócił... niby już przeprosił i się przemila ale dalej mnie nerw trzyma. Dobrze ze mu się takie coś często nie zdarza bo bym chyba na zawał padła.
Spokojnego wieczorku i owocnego :d

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Zmienione. LM trzeba im wybaczyć [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obawiam sie ze moja piatkowa wizyta 37dc nic nie wykaze i bede panikowac..a musze isc bo w zwiazku z lekami ktore biore/ bralam w czasie staran..nie wiem czy kontynuowac czy przerwac.. U was 37dc.. Bylo cos widoczne:-) ??
Pęcherzyk z całkiem żółtym wtedy mniej więcej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na suwaczkku jest, że jesteś w 16tc...chyba błąd ;)
A gdzie sie ustawia suwak..ja nic nie ustawialam
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
@basia89 no to kochana musi byc szczesliwa siódemka i w miesiacu lipcu wszystkie musimy sie wykazać nie ma innej opcji
@Flower wszystko bedzie dobrze kochana to dopiero początek wiec moze jeszcze malo co widac ...
@Spark hehe zrobilam z ciebie calkiem przypadkowo pracusia :-) myslalam o @Paraplu a pisalam do ciebie :happy2:
Jak tam samopoczucia przyszle mamuski pochwalcie sie nam znów swoimi brzuszkami :happy2:
 
reklama
@Flower Ja byłam w 6t1d na pierwszej wizycie i też za dużo nie zobaczyłam. Także nie martw się na następnej wizycie będzie dzidziol i serduszko. Ja też się martwilam i niepotrzebnie.bedzie dobrze.

U mnie dzisiaj 13t1d za tydzień wizyta u lekarza i już się doczekać nie moge,aż zobaczę moja kruszynke. W sumie to nawet już przeszły mi całkiem mdłości i trochę mniej senna jestem. Wkocu. Mam dwójkę w domu trzeba o nich dbać ☺.
 
Do góry